1. Niezbędny duet • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

20

12.2013

Niezbędny duet

Niezbędny duet czyli stół i krzesła. Jedno bez drugiego nie istnienie. To niezbędny element każdej jadalni. Można by przytoczyć jeszcze parę zdań ale szkoda tracić czas na rzeczy dla wszystkich zrozumiałe.

 Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Zajmijmy się lepiej tym jak wybrać odpowiedni zestaw dopasowany do naszej rodziny. Zestaw, który będzie ładny i funkcjonalny, bo jak wiadomo stół i krzesła graja pierwsze skrzypce w jadalni. Zastanówmy się wiec czego oczekujemy od mebli?

Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net

Dobrze by było gdyby zestaw był stylowy, a koniecznie funkcjonalny. Wykonany z jak najlepszych materiałów oczywiście przy rozsądnej cenie

 Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Przeglądając ostatnio oferty producentów zauważyłam ze ostatnim krzykiem mody stały się zestawy tak zwane kolorowe. Stanowią fajny kontrast dla pozostałych mebli jak i dla całej aranżacji. Mając taki stół możemy w dowolny sposób dobrać do niego krzesła. Nie musimy sztywno trzymać się schematu wystarczy dać ponieść sie wyobraźni żeby nasza jadalnia stała się niepowtarzalna. Taki nieład artystyczny bądź ekspresja sprawdzi sie w niemal każdym pomieszczeniu o tych klasycznych po te nowoczesne.

Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net

Kolejnym sposobem na wyróżnienie naszego zestawu sa krzesła., tu też możemy poszaleć. Kształt krzesła ma znaczenie spróbujmy wybrać takie które będzie wygodne a zarazem wyróżniało się formą. Nie chce tu pisać jakie ma być bo każdy z nas ma inne poczucie piękna jednak jestem pewna ze znajdziecie coś dla siebie.

 Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

W naszym salonie znajdziecie Państwo dość dużą ofertę zestawów jak i pojedynczych mebli. Dla czego o tym pisze? Dlatego ze u nas jest możliwość zamówienia mebli które Państwo sami sobie stworzycie. Zaciekawieni? J w linku poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, a i zapraszamy na naszą infolinie nasi doradcy chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych mebli...

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »