1. Kuchnia w Stylu Toskańskim • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

30

12.2013

Kuchnia w Stylu Toskańskim

Styl Toksański to przede wszystkim harmonia, połączenie prostoty z naturalnością. Kuchnia urządzona w stylu toksańskim powinna być słoneczna, jasna pełna uroku.

Urządzając kuchnie w tym stylu postawmy na drewno. Drewno jako materiał naturalny idealnie pasuje do każdego wnętrza, nadaje wnętrzu ciepła i przytulnego klimatu.

Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: www.koloriwnetrze.pl

Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: www.koloriwnetrze.pl

Styl toksański to również naturalne tkaniny w kolorach zbliżonych do tych występujących w przyrodzie. W połączaniu z surowość drewna stworzy idealny klimat.

W kuchni toksańskiej występują takie kolory jak zieleń, odcienie żółci czy pomarańczy. Mile widziana jest również biel łamana delikatną szarością.

Kuchnia toksańska nie obejdzie się bez dużego drewnianego stołu, przy którym zasiądziemy wspólnie przy kolacji. Jest to podstawowy element wyposażenia niemal każdej kuchni a szczególnie kuchni w stylu toksańskim.

Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: projekty-wnetrz.eraf.pl

Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: projekty-wnetrz.eraf.pl

Aranżując kuchnie w stylu toksańskim pamiętajmy ze wszystko powinno ze sobą współgrać.Tworzyć klimat, w którym nie tylko my ale i nasi goście będą czuć się dobrze.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Kuchnia wraz z jadalnia:  idealne połączenie
Kuchnia to często serce domu, jak mawiają ci, którzy lubią spędzać czas w kuchni. Niezależnie czy w tym czasie gotują czy delektują się kawa z sąsiadką. czytaj więcej »
Podłoga w kuchni czy to klucz do sukcesu?
Wielokrotnie pisałam o wystroju kuchni, zastanawiałam się co czyni ją klimatyczna? Czasem są to meble, kolor ścian lub bibeloty lub firanki. Czy kiedykolwiek zwracacie uwagę na podłogę? czytaj więcej »
Biała kuchnia
Większość z nas wielokrotnie staje przed dylematem na jaki kolor pomalować kuchnie? czytaj więcej »
Idealny zlewozmywak
W aranżacji wnętrz każdy szczegół jest ważny. Dlatego dziś postanowiłam napisać o może z pozoru banalnej rzeczy ale niezbędnej w każdej kuchni. Mowa oczywiście o zlewozmywaku czytaj więcej »