1. Idealny zlewozmywak • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

08

01.2014

Idealny zlewozmywak

W aranżacji wnętrz każdy szczegół jest ważny. Dlatego dziś postanowiłam napisać o może z pozoru banalnej rzeczy ale niezbędnej w każdej kuchni. Mowa oczywiście o zlewozmywaku :) trudno sobie wyobrazić kuchnię bez zlewozmywaka, jest to niezbędny przedmiot w każdej kuchni nawet... jeżeli posiadamy zmywarkę.

Zlewozmywak ceramiczny. Zródło: czterykaty.pl

Zlewozmywak ceramiczny. Zródło: czterykaty.pl

Zlewozmywak oprócz praktycznej funkcji może pełnić również element aranżacyjny. Dobrze dobrany zlewozmywak może być niezwykle praktyczny jak i stać się ozdobą kuchni. Jeżeli przejrzymy oferty możemy znaleźć zlewozmywak który ułatwi nam codzienne prace kuchenne jak i zapewni wszystkie warunki związane z higieną w trakcie przygotowywania posiłków.

Oferty zlewozmywaków są oczywiście szerokie dlatego pewnie niełatwo nam będzie wybrać odpowiedni. Zlewozmywaki różnią się od siebie kształtem, materiałem z jakiego są wykonane, kolorem czy sposobem montażu.

Zlewozmywak stalowy.Zródło: www.kuchenny.com.pl

Zlewozmywak stalowy.Zródło: www.kuchenny.com.pl

Pośród szerokiej oferty mamy do wyboru miedzy innymi zlewozmywaki ceramiczne, ze stali czy z kompozytów. W najróżniejszych kształtach od okrągłych po te fantazyjne montowane na blacie czy pod nim. Mi osobiście najbardziej podobają się te z ociekaczami są bardzo praktyczne i estetyczne.

Oprócz kształtu czy koloru mamy do wyboru liczbę komór. Tu też jest w czym wybierać :) Na rynku mamy zlewozmywaki jedno komorowe dwu, dwu i pół... Postarajmy się dopasować je do potrzeb rodziny. Pamiętajmy, że im większa rodzina tym większe potrzeby... Jeżeli mamy w domu zmywarkę to zlewozmywak dwu komorowy z ociekaczem w zupełności wystarczy.

Zlewozmywak z okiekaczem.Zródło: www.dom.pl

Zlewozmywak z okiekaczem.Zródło: www.dom.pl

Kolejną kwestią jest sposób montażu i tu też mamy w czym wybierać. Najlepszym sposobem wydaje się zlewozmywak wpuszczany w blat wygląda przede wszystkim estetycznie jednak nie zawsze możemy sobie na to pozwolić, w takim przypadku pozostaje nam nakładany na szafkę. Co też nie wygląda źle jeżeli poszukamy tego idealnego :)

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Kuchnia wraz z jadalnia:  idealne połączenie
Kuchnia to często serce domu, jak mawiają ci, którzy lubią spędzać czas w kuchni. Niezależnie czy w tym czasie gotują czy delektują się kawa z sąsiadką. czytaj więcej »
Podłoga w kuchni czy to klucz do sukcesu?
Wielokrotnie pisałam o wystroju kuchni, zastanawiałam się co czyni ją klimatyczna? Czasem są to meble, kolor ścian lub bibeloty lub firanki. Czy kiedykolwiek zwracacie uwagę na podłogę? czytaj więcej »
Biała kuchnia
Większość z nas wielokrotnie staje przed dylematem na jaki kolor pomalować kuchnie? czytaj więcej »
Kuchnia w Stylu Toskańskim
Styl Toksański to przede wszystkim harmonia, połączenie prostoty z naturalnością. czytaj więcej »