1. Krzesło CC4-ozdabiane, czyli wisienka na torcie • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

10

01.2014

Krzesło CC4-ozdabiane, czyli wisienka na torcie

Mogłoby się wydawać, że krzesła w aranżacji wnętrz są mało ważne. Nic bardziej mylnego! Krzesło nawet niepozorne jest elementem aranżacyjnym wystarczy wykazać się pomysłowością. Dlatego dziś przedstawię krzesło, które moim zdaniem może stać się wisienką na torcie wystroju każdego wnętrza. Mowa właśnie o krześle CC4- ozdabiane.

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC4-ozdabiane wyróżnia się na pierwszy rzut oka, między innymi dzięki proponowanym przez nas intensywnym barwom. Moglibyście powiedzieć, że krzesło jest ekstrawaganckie i nawet się z Wami zgodzę, bo właśnie dzięki temu krzesło CC4 jest jednym z najatrakcyjniejszych obecnie w naszej ofercie.

To właśnie kolory tworzą klimat: już dawno intensywne kolory stały się modne, ku mojej uciesze oczywiście. Dlatego nie bójmy się ich wprowadzić do domu, niech nasze mieszkanie błyszczy kolorami :)

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

A teraz coś o samym krześle:

Krzesło CC4-ozdabiane wykonane jest z drewna bukowego. Krzesło CC4 to nie tylko funkcjonalność to również gwarancja trwałości a przy okazji dodatkowy element aranżacyjny. Jeżeli chcesz urządzić mieszkanie w intensywnych barwach to właśnie krzesło CC4-ozdabiane będzie kolejnym elementem dopełniającym całą aranżację.

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

Wykonanie krzesła:

Krzesło CC4 w całości wykonane jest z drewna bukowego, dodatkowo szkielet krzesła wraz z nogami pokryte są warstwą lakieru bezbarwnego. A wszystko to po to, aby wzmocnić jeszcze bardziej krzesło. Siedzisko i oparcie pokryte jest pianką poliuretanową. Co do obicia krzesła to decyzja należy do Państwa :-) możecie oczywiście zamówić krzesło, które widzicie w naszej ofercie. Istnieje również możliwość wyboru innej tapicerki spośród tych dostępnych na naszej stronie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »