1. Meble z drewna - czyli pozory mylą • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

04

02.2014

Meble z drewna - czyli pozory mylą

Drewno w Polsce jest nadal najbardziej popularnym materiałem budulcowym dla mebli i słusznie nie ma lepszego materiału. W Polsce najbardziej popularnym rodzajem drewna jest dąb, klon, buk, olcha, sosna. Jak wiecie większość mebli w naszym salonie wykonywanych jest właśnie z dębu. Jego twardość, kolor, struktura, odporność na ścieranie, w połączeniu z kunsztem stolarskim pozwalają tworzyć nam wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju meble. Ich zadanie jest z góry określone J maja być praktyczne i trwałe i tak właśnie jest...

Zestaw Z122. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z122. Źródło: Sam-Net

„Niepozorne" tak właśnie można powiedzieć o meblach drewnianych, gdy na nie patrzymy - jednak, gdy trochę poczytamy dowiemy się, że meble wykonane z drewna bukowego są niemal niezniszczalne, a odpowiednio pielęgnowane są wielopokoleniowe. Na rynku mamy wiele środków które pozwolą zachować meblom świeżość i blask. Dlatego raz wyprodukowany mebel z odrobina Twojej współpracy będzie służył przez lata.

Nasze meble to również uniwersalność i kombinacja, która sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że drewno po prostu pasuje do każdego wnętrza i nie może być inaczej. Cudowne działanie drewna jak możemy wszędzie przeczytać ociepli wizerunek każdego pomieszczenia - zwyczajnie tworzy przyjazną atmosferę.

 Zestaw Z64. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z64. Źródło: Sam-Net

Drewno jak żaden inny materiał można łatwo łączyć z innymi. Jest bardzo uniwersalny. Meble drewniane możemy łączyć z kamieniem, metalem, odnajduje się w stylu skandynawskim, glamour no i oczywiście w stylu rustykalnym. Ile pomysłów tyle kombinacji a każda z nich jest dobra :)

Zestaw Z35. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z35. Źródło: Sam-Net

Meble z naszego salonu oprócz tego, ze są drewniane, pokryte są lakierem bezpiecznym dla alergików zatem nie mają negatywnego wpływu na otoczenie.

No dobrze koniec z tym wychwalaniem :-) drewno oprócz całej masy zalet ma i też minusy jednym z nich jest pewnie ich cena która rośnie wraz z rodzajem drewna, z którego meble są wykonane. Na to oczywiście nie mamy już wpływu - jakość rośnie wraz z ceną. U nas znajdziesz meble na miarę swojego portfela - a to dlatego, że nie tylko sprzedajemy meble, ale i je produkujemy, co pozwala nam zachować konkurencyjne ceny :)

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »