1. Meble biurowe nie muszą być nudne • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

04

05.2012

Meble biurowe nie muszą być nudne

Biura nie zawsze muszą być nudne. To w nich spędzamy często większość naszego czasu. Od ich wystroju zależy również nasze samopoczucie. Zwariowane schody nietypowe aranżacje - oto co proponujemy.

Najczęściej nietypowe wnętrza można spotkać w siedzibach dużych firm działających w Internecie, jak i wśród agencji reklamowych. Takie biura to idealne miejsce do rozwijania kreatywności jak i pasji.

Kawiarnia w biurze Google.

Kawiarnia w biurze Google.

Firma marketingowa Saatchi&Saatchi z Bangkoku doładowuje swoich pracowników nietypową aranżacją. Tu nawet tablica informacyjna ma kształt dinozaura. A recepcja to mobilny autobus.

Sala do spotkań biznesowych w Google

Sala do spotkań biznesowych w Google

A co dzieje się w siedzibie Googla? Tu królują kolory czerwień, pomarańcz jak i zielony. Estetyka, wygoda jak i funkcjonalność która łączy się z oryginalnością. Wchodząc do takiego biura nie można oprzeć się atmosferze, która tu panuje. Kawiarnia na terenie firmy, to nie tylko miejsce spotkań. Tu prowadzi się ciekawe dyskusje i luźne rozmowy. Z takiej siedziby aż nie chce się wychodzić. Sala konferencyjna to miejsce w którym pracownik może się zrelaksować. Nie ma tu typowych mebli .Tu liczy się przede wszystkim wygoda jak i pozytywne myślenie.

Odpowiednia aranżacja i ciekawe rozwiązania mobilizują pracowników do działania. Coraz więcej firm dostosowuje biura do potrzeb pracowników. I daje im możliwość pracowania niepowtarzalnym klimacie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »