1. Aranżacja w stylu greckim • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

09

05.2012

Aranżacja w stylu greckim

Grecja to kraj o urozmaiconej powierzchni leżący w południowo wschodniej części Europy . Grecja to zestawienie tradycji z nowoczesnością, która cały czas czerpie pomysły na aranżacje z natury. Kolory używane do malowania budynków są jasne, przypominając nam o słońcu i radości.

Grecja to piękny kraj, który może stać się inspiracją do wystroju wnętrza.

Grecja to piękny kraj, który może stać się inspiracją do wystroju wnętrza.

Jeśli szukasz powiewu świeżości w wystroju swojego domu, inspiracją dla Ciebie może stać się Grecja. Kraj zalany od trzech stron morzami tworzy piękny i niemal bajkowy krajobraz. Aby stworzyć w domu atmosferę Grecji trzeba szukać inspiracji w jej tradycji. Styl grecki jest stylem minimalistycznym. Pomimo, że dotarły do niej inne kultury to Grecja zdołała utrzymać swój niepowtarzalny styl . Charakterystyczna dla tego obszaru jest kolorystyka jako połączenie bieli i kobaltowego błękitu. Kolory te oddają krajobraz półwyspu bałkańskiego.

Charakterystyczne niebieskie kolory oddają specyfikę greckiego klimatu.

Charakterystyczne niebieskie kolory oddają specyfikę greckiego klimatu.

Meble o oszczędnym kształcie pięknie współgrają z bogatą we wzornictwo ceramiką wykonaną ręcznie. Wszystkie dodatki takie jak dzbanki, wazy, muszle, są nieodłącznym elementem wystroju w stylu greckim.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »