1. Łazienka dla singli • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

15

06.2012

Łazienka dla singli

Projektując łazienkę dla singli możemy pozwolić sobie na fantazyjny wygląd. Single to przeważnie osoby zapracowane,ale na pewno cenią sobie wygodę i elegancję.Łazienka tak samo jak reszta mieszkania powinna być funkcjonalna i robić wrażenie na gościach.

Multimedialna łazienka  źródło: urządzamy.dom.pl

Multimedialna łazienka źródło: urządzamy.dom.pl

W przypadku rodziny łazienka powinna być dostosowana do wszystkich użytkowników,tak aby wszystkim zapewnić minimum wygody.Natomiast w domu,gdzie mieszka jedna osoba jak w przypadku singli możemy sobie pozwolić na egoizm i stworzyć mieszkanie,które będzie odzwierciedlało zainteresowania czy hobby.W takim przypadku nie musimy iść na żadne kompromisy i możemy stworzyć przestrzeń oryginalną zapierającą dech w piersiach.Przedstawiamy szereg różnorodnych aranżacji dostosowanych dla obu płci,jak i do zawartości portfela.

Wanna z hydromasażem. Źródło: galerki.wnetrz.pl

Wanna z hydromasażem. Źródło: galerki.wnetrz.pl

Wystrój łazienki powinien wyrażać osobowość. Wyraziste wyjątkowe kolory,nietuzinkowe dodatki,czy niekonwencjonalne akcesoria,pamiętajmy ze w łazience dla singli wszystkie chwyty są dozwolone.Opcji jest nieskończenie wiele,dlatego zachęcamy do szaleństwa.Zabawa w aranżacje może być naprawdę przyjemna,na rynku jest dostępnych wiele wzorów,które niektóre mają zabawną formę ciekawy kształt.Wybór sprzętów i akcesoriów łazienkowych jest obecnie tak urozmaicony,że bez trudu połączymy funkcjonalność i ekstrawagancję w jednym pomieszczeniu.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl Prowansalski w łazience
Styl prowansalski znany jest już od lat. Styl pochodzi z regionów Francji i natchniony jest otaczającą przyrodą, lazurowym wybrzeżem czy polami lawendowymi. Aranżując pomieszczenia w stylu prowansalskim skupmy się na delikatnych odcieniach żółci, czytaj więcej »
Łazienka dla kobiet
Zastanówmy się czy łazienka specjalnie przystosowana dla kobiet powinna być jakaś szczególna? czytaj więcej »
Oświetlenie w łazience – podstawy
Oświetlenie w łazience ma duże znaczenie ze względu na rodzaj czynności, jakie w łazience wykonujemy: np. golenie, makijaż. Zobacz jak prawidłowo oświetlić łazienkę. czytaj więcej »
Wanna w podłodze
Wanna w podłodze wymaga dość dużo miejsca dlatego najlepiej już na pierwszym etapie budowy domu zamieścić ją w planach. czytaj więcej »