1. 8 pomysłów na udekorowanie sypialni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

24

06.2012

8 pomysłów na udekorowanie sypialni

Niezależnie od tego czy śpisz czy jesteś w pracy, sypialnia jest tą częścią domu, w której spędzamy najwięcej czasu. Jest ona również najbardziej intymnym pomieszczeniem w Twoim domu. Sposób, w jaki urządzona jest odzwierciedleniem Twojej osobowości.

Wygodne zagłówki przydadzą się, jeśli lubisz pracować w łóżku. Źródło: flickr.com

Wygodne zagłówki przydadzą się, jeśli lubisz pracować w łóżku. Źródło: flickr.com

Jeśli chcesz wnieść nieco ciszy i spokoju do swojej sypialni, rozważ wtrącenie do niej kilku elementów, które w tym pomogą.
Poniżej przedstawiamy kilka rad, które mogą stać się Twoją inspiracją do zmian:

1. Odpowiedni kolor. Pomaluj sypialnię na kolor biały lub któryś z pastelowych kolorów. Możesz wybrać coś z szerokiej palety delikatnych odcieni: róż, liliowy, cytrynowy, błękitny. Możesz też połączyć dwa kolory, które pasują do siebie, np. jak zielony i kremowy.

2. Wygodne łóżko. Wybór łóżka jest istotny, bo to na nim spędzisz najwięcej czasu. Łóżko przede wszystkim ma być wygodne. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, wstaw, duże łóżko z baldachimem i ozdobnymi kutymi ramami.

3. Duży zagłówek: to dobry wybór, jeśli lubisz czasem popracować w łóżku. Dzięki zagłówkowi swobodnie oprzesz się o ścianę.

4. Pościel: biała, gładka i miękka tkanina, taka jak jedwab i satyna są nie tylko niesamowity w dotyku, ale dodają również odrobinę luksusu do sypialni.

5. Dekoracje. Dołącz kwiaty do Twojej sypialni lub dekoracje w kształcie kwiatów, drzew lub innych roślin, np. trawy. Możesz też dołączyć elementy ze zwierzętami, ptakami, itp. Równie dobrą rolę mogą pełnić świece, wazony, oprawione zdjęcia czarno-białe, itp.

7. Lustra. Dołącz lustra jako element wystroju sypialni, wniesiesz trochę światła do niej.

8. Oświetlenie. To głównie ono wpływa na nastrój sypialni. Zadbaj, by oświetlenie było istotnym elementem Twojej sypialni. Pozbądź się mocnego światła i skup się na dekoracyjnych lampach, które mogą zmienić kolor sypialni np na czerwony.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »