1. Ozdoby ścienne w domu • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

26

06.2012

Ozdoby ścienne w domu

Ozdoby ścienne istotnie wpływają na poprawienie wyglądu pomieszczenia, w którym się znajdą. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie ozdób, należy wybrać temat dominujący ozdób. Często poszukiwane i popularne są takie, które działają kojąco lub też są odbiciem Ciebie i Twojej osobowości.

Dywaniki ścienne

To bardzo popularne ozdoby ścienne, które często łączą w sobie elementy artyzmu z funkcjonalnością. Dywaniki na ogół dobrze komponują się z innymi elementami wystroju pomieszczeń sypialni.
Istnieją tysiące niepowtarzalnych wzorów na ścienny dywanik. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej inwencji, czy ma to być coś w stylu starodawnym czy nowoczesnym, bajkowym, itp.

Stare samochody powieszone jako fotka na ścianie tworzą niesamowity efekt. Źródło: czerwonamaszyna.pl

Stare samochody powieszone jako fotka na ścianie tworzą niesamowity efekt. Źródło: czerwonamaszyna.pl

Fotografie ścienne

Kolejny pomysł na ozdobienie ścian w Twoim domu to powieszenie zdjęć ściennych. Możesz użyć zdjęć rodzinnych, zdjęć natury, najlepiej czarno białych lub zrobionych w sepii. W ten sposób dodasz trochę ciepła do pomieszczenia tak, by poczuć się w nim lepiej. Zdjęcia dobrze jest zamieścić w zbliżonych kolorami lub kształtem ramkach.

Artwork

Artwork to taki mini dzieła sztuki. Mogą to być obrazy lub płótna. Ważne, by tak je dobrać, żeby każdy z nich miał współgrał kolorystycznie z chociaż jednym elementem pokoju.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »