1. Jak sprawić, aby w salonie było nie tylko stylowo, ale i komfortowo? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

28

06.2012

Jak sprawić, aby w salonie było nie tylko stylowo, ale i komfortowo?

Nie jest prawdą, choć wiele osób tak uważa, że jeśli zdecydujesz się na stylowy salon, to zawsze odbędzie się to kosztem komfortu. Wynika to zapewnie z tego, że "stylowe" bywa rozumiane jako dziwne, inne, takie, które tylko ładnie wygląda, ale nie jest ani funkcjonalne ani wygodne. Dodasz swojemu salonowi komfortu poprzez zamieszczenie w nim odpowiednich akcesoriów meblarskich, a także poprzez ich odpowiednie rozmieszczenie w salonie.

Wybór akcesoriów meblarskich

Ważne jest rozmieszczenie mebli w salonie. Źródło: livingroomdesignidea.com

Ważne jest rozmieszczenie mebli w salonie. Źródło: livingroomdesignidea.com

W celu odnalezienia niedrogich i ładnych akcesoriów warto troszkę pochodzić i odwiedzić wyprzedaże, lombardy, komisy, pchle targi itp. Dzięki temu można znaleźć idealny posąg do ogrodu, piękny wazon czy chociażby ozdobę ścienną. Zakup ozdób do pokoju nie musi kosztować wiele, ważne jednak, by przy ich wyborze decydować się przede wszystkim tym, w jaki sposób wypełnią pustkę, którą starasz się wypełnić w swoim salonie.

Pamiętaj, że czasem jeden drobny detal może odmienić Twoje wnętrze, a wraz z nim Twoje samopoczucie z przebywania w nim.

Rozmieszczenie mebli

Zanim zdecydujesz się na nowe meble, jak stylowy stół do jadalni czy krzesła, dobrym pomysłem jest zrobić wstępną przymiarkę. Znając wymiary mebli, które Cię interesują, możesz zrobić zarysy mebli za pomocą linki, czy zwiniętego ręcznika lub czegokolwiek, co masz pod ręką, by upewnić się, że mebel będzie pasował do miejsca. Jeśli któryś z mebli czy akcesoriów będzie zajmował za dużo miejsca, salon szybko stanie się niewygodny.

Źródło: SalonMeblowy.net

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Świąteczny stół 2017
Do świąt Bożego Narodzenia zostało już naprawdę niewiele czasu, warto zatem pomyśleć jak ustroić stół na zbliżające się świata. czytaj więcej »
Zabawa światłem
Oświetlenie w pomieszczeniu pełni przede wszystkim funkcję użytkową, jednak odpowiednio dobrane może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz odmienić wnętrze. czytaj więcej »
Stoły, stoły i stoliki czyli jak wybrać odpowiedni stół do salonu?
Od wieków stół stanowi swoisty symbol więzi pomiędzy rodzina. To właśnie przy stole najczęściej spotykamy się czy to przy niedzielnych obiadach, czy przyjęciach urodzinowych. czytaj więcej »
Pokój dzienny
Pokój dzienny (ang. living room), to główny pokój mieszkania. Nazywa się również pokojem gościnnym, czasem salonem. W każdym razie mam na myśli ten pokój, w którym najczęściej przebywa rodzina, goście, gdzie jest często telewizor i nierzadko jest to największe pomieszczenie Twojego domu czy mieszkania. czytaj więcej »