Inteligentny dom- część ll

W pierwszej części przedstawiliśmy Państwu inteligentne oświetlenie które w jednej chwili można zmienić wedle swoich potrzeb i nastroju za pomocą jednego urządzenia. Jednak to nie wszystko inteligentny dom to również sterowanie ogrzewaniem jak i roletami. W drugiej części przedstawiamy powyższe zagadnienia.

Inteligentny dom.  źródło: e- instalacje.pl Inteligentny dom. źródło: e- instalacje.pl Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą fotele tapicerowane

Dzięki zastosowaniu w domu inteligentnego systemu grzewczego możemy optymalnie eksploatować instalacje grzewcza co oznacza iż w znacznym stopniu obniży koszt wynikający z ogrzewania domu. Inteligentne ogrzewanie umożliwia utrzymaniu różnych temperatur w każdym pokoju niezależnie od warunków zewnętrznych. Inteligentny dom jest miejscem w pełni dostosowanym do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Ułatwia codzienną egzystencję, dba o wygodę i dobre samopoczucie.

Zintegrowany dom.  źródło: IS-SO Zintegrowany dom. źródło: IS-SO

Nawet proste systemy umożliwiają sterowanie automatyczne, co w znacznym stopniu podwyższa komfort jak i bezpieczeństwo. Inteligentny dom umożliwia automatyczne zamknięcie wszystkich rolet antywłamaniowych nawet gdy domownicy przebywają poza domem. Inteligentny dom, to nieograniczone możliwości programowania i integracji wszystkich urządzeń elektrycznych obecnych w domu. Takie rozwiązanie ma za zadanie ułatwić i podwyższyć komfort domowników, wprowadzając do niego nową jakość.

Zobacz również- Inteligentny dom- cześć pierwsza.

Publikacja: poniedziałek, 09 lipca 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »