1. Egzotyczne mieszkanie • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

31

07.2012

Egzotyczne mieszkanie

Bambus cechuje się dużą odpornością jest nawet trwalszy od dębu czy klonu. Bambus należy do rodziny traw, jest łatwy w pielęgnacji, a ponadto szybko rośnie ok. 100cm dziennie, a po ścięciu szybko wypuszcza nowe pędy. Jest uważany za najbardziej trwałą i wytrzymałą roślinę, przy tym jest elastyczny i egzotyczny.

Roleta wykonana z bambusa. Źródło: firaneczki.pl

Roleta wykonana z bambusa. Źródło: firaneczki.pl

Przygodę z bambusem można zacząć od podłogi która zagwarantuje trwałość, przy tym jest odporna na wilgoć. Jej naturalny kolor słomkowy, jasnozłocisty, jasnobrązowy lub beżowy nada wnętrzu letkości. Zaleta parkietu wykonanego z bambusa jest fakt ze po kilku latach użytkowania można ją odświeżyć za pomocą szlifierki. Do parkietu bambusowego można stosować wszystkie dostępne lakiery, woski i oleje przeznaczone do malowania parkietów.

Podłoga bambusowa.  Źródło: e-floors.pl

Podłoga bambusowa. Źródło: e-floors.pl

Okna zdobione roletami wykonanymi z bambusa tworzą ciekawą aranżacje, sprawiając, że wnętrze będzie przytulne. Żeby wszystko miało wspólny mianownik ściany powinny mieć zbliżony kolor. Można również pomalować ściany na zielony czy czekoladowy brąz. Wnętrze stanie się jeszcze bardziej przytulne jak i wesołe.

Meble wykonane z bambusa.  Źródło: e-floors.pl

Meble wykonane z bambusa. Źródło: e-floors.pl

Żeby mieszkanie było jeszcze bardziej egzotyczne możemy wyposażyć je w meble, które są wykonane z bambusa. Nieważne czy to będzie akcent czy wypełnimy dom meblami z bambusa. Najważniejsze, aby dom był wygodny i dostosowany do naszych potrzeb. Nawet drobne dodatki potrafią odświeżyć mieszkanie dodając mu egzotycznego charakteru.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »