Podnoszone łóżko

Podnoszone łóżko to dobre rozwiązanie w małych pomieszczeniach bądź gdy mamy do dyspozycji małą ilość pokoi. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkową przestrzeń.

Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sam-Net

Decydując się na łózko podnoszone zyskujemy kolejne pomieszczenie, które nie będzie służyło wyłącznie jako sypialnia. Za jednym ruchem składamy całe łóżko i zyskując nową powierzchnię użytkową.

Łózko chowane w szafie. Źródło: wnętrze. pl Łózko chowane w szafie. Źródło: wnętrze. pl

Najczęściej w salonach można spotkać sofy rozkładane. Natomiast nowatorskim ale dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie podnoszonego łóżka w salonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć komfortowy nocleg dla gości. Każdy element łózka został tak zaprojektowany aby stworzyć komfortowe oraz funkcjonalne łóżko. Dodatkowym atutem podnoszonego łózka jest fakt ze nie musimy składać pościeli. Łóżko zostało wyposażone w pasy które spełniają rolę zabezpieczenia. Dzięki temu nie ma potrzeby składowania jej w oddzielnym miejscu. Ponadto nie trzeba się wiele wysilać aby je złożyć bądź rozłożyć - łóżko w chwili podnoszenia waży około 2-3 kilogramów.

Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl

Aby łóżko stało się niewidzialne za dnia i harmonijnie wpisywało się w wystrój wnętrza wystarczy użyć wyobraźni. Możliwości jak i pomysłów jest wiele. Jednak do najczęściej stosowanych jest chowanie łóżka w szafie z drzwiami przesuwnymi. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie a jednocześnie estetyczne.

Zobacz również: Domowa biblioteczka

Publikacja: środa, 08 sierpnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »