Udekoruj mieszkanie w oryginalny sposób

Każde mieszkanie wygląda lepiej, gdy nudę z domu wypieramy poprzez oryginalne rozwiązania. Jednym z takich jest dekorowanie domu przeróżnymi ozdobami, które czasem możemy nazwać dziełami sztuki. Większość ludzi wiesza je na ścianie, ale czy zawsze trzeba być w większości?

Zobacz również: Krzesła biurowe

Pokażemy Wam jak sie odróżnić, jak sprawić, by nasze mieszkanie było oryginalne i stylowe. Podpowiemy Wam, w jakich miejscach możesz jeszcze zamocować ozdoby, by odmienić wygląd mieszkania i sprawić, by było unikalne.

1. Użyj drzwi pokojowych. Po prostu zawieś obrazek lub inne dzieło sztuki na drzwiach. Mało kto tak robi, prawda?

Użyj ozdobę na drzwiach.Źródło: pinterest.com Użyj ozdobę na drzwiach.Źródło: pinterest.com

2. Użyj filarów np. takich pomiędzy oknami. Możesz nawet spróbować powiesić obraz nieco szerszy niż filar, co dodatkowo doda oryginalności naszemu wystrojowi.

Ozdoby ścienne. Źródło: designtricks.net Ozdoby ścienne. Źródło: designtricks.net

3. Zawieś obrazek przed biblioteczką. Takie rozwiązanie sprawdzi się pod warunkiem, że nie sięgasz zbyt często po książki.

4. Oprzyj ozdobę o ścianę. Po prostu postaw ozdobę na ziemi, oprzyj ją o coś.

Postaw ozdoby na ziemi. Źródło: designtricks.net Postaw ozdoby na ziemi. Źródło: designtricks.net

5. Zapełnij całą ścianę ozdobami. Nie krępuj się, po prostu całą ścianę od góry na dół przyozdob obrazkami. Efekt jest powalający.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą krzeseł w Sam-Net

Publikacja: piątek, 17 sierpnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »