Podłoga ozdobiona kryształami Swarovskiego

Kryształy Swarovskiego są znane na całym świecie. Doceniane przez miłośników błyskotek czy to w postaci zegarków czy biżuterii dla pań. Teraz jednak kryształki wykonane ze szkła ołowiowego osadzane są w bardzo różnych elementach jak na przykład podłoga.

Podłoga z kryształkami Swarovskiego. Źródło: urządzanie.pl Podłoga z kryształkami Swarovskiego. Źródło: urządzanie.pl

Synonimem luksusu i elegancji można nazwać podłogę ozdobioną kryształkami Swarovskiego. Taki pomysł zdobienia wnętrza może przypaść do gustu osobom, które podobają się błyszczące elementy aranżacyjne. Oczywiście kryształki można łączyć z każdym gatunkiem drewna oferowanym przez producentów.

Zobacz również- Jak wybrać odpowiedni fotel do salonu?

Średnica kryształków może wynosić 14, 20, a nawet 30 milimetrów. Ich ustawienie oraz ilość zależy jedynie od preferencji klienta. Chociaż podłoga z kryształkami Swarovskiego jest stworzona z myślą o wnętrzach komercyjnych, nie ma żadnych przeszkód aby zagościła w naszych domach.

Podłoga z kryształkami spełni swoje zadanie w domu w stylu glamur.  Źródło: urządzanie.pl Podłoga z kryształkami spełni swoje zadanie w domu w stylu glamur. Źródło: urządzanie.pl

Kryształowa podłoga idealnie pasuje do stylu glamour. Styl ten powstał na początku XX wieku i zapanował w naszych domach. W tym stylu liczy się przede wszystkim indywidualizm jak i kreatywne myślenie. Styl glamour to przede wszystkim luksus w połączeniu z funkcjonalnością

Jeśli poszukujesz stołu lub krzeseł, zajrzyj do naszej oferty. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Publikacja: poniedziałek, 27 sierpnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »