Wyspa kuchenna

Wyspa kuchenna to duża wolnostojąca szafka, która stoi oddzielnie od reszty mebli. Najczęściej sprawdza się w dużych wnętrzach w kuchniach zamkniętych bądź otwartych

Dopasuj wyspę kuchenna do wymiarów pomieszczenia. Źródło: limetti.pl Dopasuj wyspę kuchenna do wymiarów pomieszczenia. Źródło: limetti.pl Zobacz również: Jak wybrać odpowiedni fotel do salonu?

Zaletą wyspy kuchennej jest fakt, że pracujemy w wolnej przestrzeni. Nie obawiając się ze przez naszą nieuwagę poplamimy ścianę świeżo wyciskanym sokiem. Kolejną ważną zaleta jest to, że pracujemy przy niej nie mając przed sobą żadnej ściany tylko wolną przestrzeń na salon bądź jadalnię. W taki prosty sposób ułatwiamy sobie kontakt z innymi domownikami.

Wyspa kuchenna. Źródło: inspiracje do domu Wyspa kuchenna. Źródło: inspiracje do domu

Jeżeli lubimy prace zespołowa albo nasze dzieci uwielbiają nam pomagać przy przygotowywaniu potraw mamy większe pole manewru. Wyspa kuchenna umożliwia na wykonywaniu pracy nawet paru osobom jednocześnie.

Wyspa kuchenna najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach. Źródło: modnewnętrza Wyspa kuchenna najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach. Źródło: modnewnętrza

Zanim zdecydujemy się na wyspę kuchenną przeanalizujmy jej wymiary i ustawienie. Wyspa kuchenna ma za zadanie ułatwić nam pracę poprzez swobodny dostęp do niej jak i do innych sprzętów kuchennych. Powinna być ustawiona tak, aby nie utrudniać nam komunikacji miedzy sobą. Jej wielkość zależy przede wszystkim od wielkości wnętrza, ale nie tylko. Wyspa kuchenna powinna być dostosowana także do osób które będą z niej korzystały

Zapraszamy do naszego sklepu w naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i gotowe zestawy

Publikacja: czwartek, 13 września 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »