Sypialnia na poddaszu

Kluczem do sypialni na poddaszu jest dobry projekt i solidne wykonanie. Oprócz dobrego planu powinniśmy dysponować dość dużą powierzchnią

Styl minimalistyczny. Źródło: .urządzanie domu.intro Styl minimalistyczny. Źródło: .urządzanie domu.intro

Aby sypialnia na poddaszu była zadowalająca powinna być na tyle duża żeby oprócz łóżka pomieściła inne niezbędne meble takie jak toaletka czy stolik kawowy. Oczywiście oprócz mebli niemniej ważnym w aranżacji sypialni jest oświetlenie. Najlepiej jeżeli mamy możliwość naświetlenia sypialni w naturalny sposób. Tu pomocne okażą się okna im większe tym lepiej. Jeżeli jednak nie możemy sobie z różnych przyczyn pozwolić sobie na duże okna zastąpmy je oświetleniem sztucznym. Oczywiście nie musi być to bardzo jasne światło wystarczy takie przy którym wykonamy niezbędne czynności.

Zobacz również: Krzesło Milano - zalety drewna

W sypialni na poddaszu dość łatwo o komfortowy styl. Samo poddasze narzuca nam aranżację. Jednak do podkreślenia cech poddasza można uwypuklić skosy i elementy konstrukcyjne dachu, pozostawiając je w kolorze drewna.

Sypialnia na poddaszu. Źródło: dom.pl Sypialnia na poddaszu. Źródło: dom.pl

Najbardziej idealnym rozwiązaniem na sypialnię na poddaszu wydają się te, które mają mniejsze skosy. Pamiętajmy że im większy skos tym większy koszt mebli. W niektórych przypadkach nie możemy sobie pozwolić na meble o standardowych wymiarach i pozostaje nam jedynie zamówić meble na wymiar. Co oczywiście zawyża koszt wyposażenia sypialni.

Jeśli poszukujesz stołu lub krzeseł, zajrzyj do naszej oferty. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Publikacja: środa, 19 września 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »