Jesienna kuchnia

Gdy jesień za oknem warto pomyśleć o zmianie wystroju w domu. Nie znaczy to że musimy wymieniać od razu wszystkie meble, wystarczy jeżeli zmienimy aranżacje. Na początek pomyślmy nad kolorem ścian w późniejszym etapie o dekoracjach. Dotyczy to wszystkich pomieszczeń a w szczególności kuchni. Kuchnia to miejsce w której spędzamy dość dużo czasu czy to na przygotowywaniu posiłków czy na ich konsumpcji.

Kolorowa kuchnia. Źródło: e-mieszkanie.pl Kolorowa kuchnia. Źródło: e-mieszkanie.pl Zobacz również- O co spytać sprzedawce przy kupnie stołu do jadalni

Niektórzy słusznie uważają że kuchnia to serce domu bo to właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia na gotowaniu , spożywaniu posiłków jak i na przyjmowaniu gości. Dlatego jej wygląd jak i funkcjonalność jest tak ważna. Urządzając kuchnie nie zapomnijmy o jej wyposażeniu, które powinno być dopasowane do naszych potrzeb. Im bardziej przystosujemy kuchnie do naszych potrzeb tym lepiej. Nie ma nic gorszego niż spędzanie czasu w miejscu, którego się nie lubi.

Kolorowa kuchnia. Źródło: urządzamy.pl Kolorowa kuchnia. Źródło: urządzamy.pl Zobacz również- Małe stoliki czyli stolik kawowy

Jeżeli lubimy kolory to dlaczego by nie pomalować kuchni na intensywne barwy jesieni? Jesienna kuchnia pomalowana żywymi kolorami z odpowiednio dobranymi dodatkami sprawi, że będziemy czuć się w niej lekko i dobrze. W pomieszczeniu w którym lubimy przebywać nie straszne nam będzie przygotowywanie posiłków nawet dla dwudziestu osób J. . Bo cóż innego może wpłynąć pozytywnie na Twoje nastawienie, jeśli nie kolorowo i zabawnie zaaranżowane wnętrza. Jesienne kolory i dobrze dobrane wzory kwiatowe zmienią każde pomieszczenie nie do poznania. Nie zapomnijmy o dodatkach florystycznych chociażby przy oknie kuchennym.

Zapraszamy do naszego sklepu w naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i gotowe zestawy

Publikacja: czwartek, 25 października 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »