Naklejki ścienne na poprawę nastroju

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób na odmianę wnętrza. Takie dekoracje sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, pokoiku dziecięcym. Naklejki ścienne dostępne są w różnych formach, najczęściej jednak spotykane są naklejki z foli. Najlepsze w naklejkach ściennych jest to, że można w szybki i tani sposób zmienić swój pokój.

Naklejki ścienne. Źródło: cokupić.pl Naklejki ścienne. Źródło: cokupić.pl

Naklejki ścienne można również przykleić na szafę, lustro a nawet na okno. To, w jaki sposób je wykorzystasz zależy tylko i wyłącznie od Twojej inwencji.

Naklejki ścienne. Źródło: weDwoje.pl Naklejki ścienne. Źródło: weDwoje.pl

Dodatkowym autem naklejek ściennych jest fakt, że są odporne na wilgoć ponadto naklejki ścienne nie blakną, są odporne na zabrudzenia. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tworzywa naklejki nie niszczą podłoża, na które są naklejone, a trwałość materiału pozwala się cieszyć pięknym wzorem nawet przez długie lata.

Zobacz również: Malowanie ścian farba tablicową

Naklejki ścienne dostępne są w szerokiej gamie wzorów. Ponadto wiele wzorów wykonywanych jest w formie naklejek samoprzylepnych lub szablonów malarskich jednorazowych.

Wszystko po to, żebyśmy mogli dopasować naklejkę do naszego nieidealnych potrzeb.

Naklejki ścienne. Źródło: onet.wnętrza Naklejki ścienne. Źródło: onet.wnętrza

Kilka wskazówek jak nakleić naklejkę:

- naklejkę należy rozłożyć na gładkiej i twardej powierzchni najlepiej na podłodze.
- jeżeli naklejka jest dość duża możemy podzielić wzór na mniejsze elementy.
- jeżeli na naklejce wystąpiły pęcherzyki to jeszcze przed jej przyklejeniem powinniśmy je usunąć.

Naklejki ścienne. Źródło: wikam Naklejki ścienne. Źródło: wikam

-następnie delikatnie odklejamy folie tak aby cały motyw został na foli przezroczystej. Jeżeli jakiś motyw zostanie na papierze należy docisnąć motyw jeszcze raz łopatką i ponownie spróbować odkleić
- przezroczystą folię wraz z motywem przykładamy do ściany i delikatnie przyciskamy.
- jeżeli pod naklejką powstanie jakiś motyw należy go usunąć za pomocą łopatki.
- gdy naklejka wraz z folią jest już przyklejona do ściany należy delikatnie usunąć folie. Pamiętajmy żeby zrobić to ruchem zdecydowanym. Jeżeli motyw zacznie się odklejać razem z folią, należy jeszcze raz mocno docisnąć folię i naklejkę do ściany i ponownie powoli odkleić samą folię.

Gdy zakończymy już pracę możemy zacząć cieszyć się nowym wzorem na naszych ścianach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pufy w Sam-Net

Publikacja: czwartek, 22 listopada 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »