Idealna sypialnia to taka, która spełni Twoje wymagania

Sypialnia, w której każdy powinien czuć się dobrze nie zależnie od stylu powinna stanowić azyl i miejsce odpoczynku. Jak już zapewne wiecie w sypialni spędzamy jedną trzecią z naszego życia. To duża część naszego życia, dlatego powinniśmy zadbać, aby to miejsce było funkcjonalne i służyło właściwemu odpoczynkowi.

Idealna sypialnia: Źródło: stylowe wnętrze Twojego domu Idealna sypialnia: Źródło: stylowe wnętrze Twojego domu Zobacz również: Sypialnia na poddaszu

Oczywiście urządzając sypialnię powinniśmy kierować się wyłącznie własnymi potrzebami mając na uwadze charakter tego pomieszczenia. Sypialnia jak sama nazwa wskazuje ma służyć do spania ale czy zawsze tylko do tego celu nam służy? Sypialnia oprócz swej oczywistej funkcji powinna posiadać dodatkowe udogodnienia, które stanowić będą o naszej wygodzie i odpoczynku jak i odcięciu się od świata.

Idealna sypialnia: Źródło: wklejki Idealna sypialnia: Źródło: wklejki Zobacz również- Kominek w sypialni

Odpowiednie oświetlenie to ważny element wspomagający funkcjonalność naszej sypialni. Jest to oczywiście dodatkowy koszt jednakże efekt końcowy będzie tego wart. Pamiętajmy, że nic tak nie podkreśla walorów wnętrza jak odpowiednio dobrane oświetlenie. A jest ono szczególnie ważne w sypialni. Jak podkreślają projektanci w sypialni może być nawet kilka źródeł światła w dowolnym miejscu i nie oznacza to że zawsze muszą umiejscowione być na suficie.

Idealna sypialnia: Źródło: domosfera.pl Idealna sypialnia: Źródło: domosfera.pl Zobacz również: Idealna sypialnia to taka, która spełni Twoje wymagania

Istotnym elementem w sypialni jest porządek. Nic tak nie dekoncentruje jak bałagan i nieład. Dlatego w każdej sypialni powinien znajdować się regał bądź szafka. Dobrym pomysłem jest szafka z przesuwanymi drzwiami. Drzwi przesuwne zajmują mniej miejsca niż tradycyjnie uchylne, a dodatkowo mogą stanowić element dekoracyjny w pokoju. Dzięki niej każda nawet ta najbardziej z błahych rzeczy znajdzie swoje miejsce. A nasza sypialnia będzie taka, jaką chcemy żeby była.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotele tapicerowane w Sam-Net

Publikacja: wtorek, 04 grudnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »