Bujane łóżko

Łózko to nie tylko materac i rama. Łóżko powinno świadczyć o naszym stylu i upodobaniach. Odpowiedni wybór łóżka zapewni nam wygodę jak i komfort.
Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele łóżek. Pytanie tylko czy takie modele mogą nam zapewnić odpoczynek przez całą noc.

Bujane łózko. Źródło: e-mieszkanie.pl Bujane łózko. Źródło: e-mieszkanie.pl Zobacz również- Pufa czy podnóżek?

Jednym z nowych modeli jest łóżko bujane. Projektanci bujanego łóżka chcieli zapewnić użytkownikom komfort przez powrót do dzieciństwa.

Bujane łózko. Źródło: modnewnętrza Bujane łózko. Źródło: modnewnętrza

Łóżko bujane zapewnia nam wygodę jak i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu korków gumowych łóżko jest również stabilne i w każdej chwili możemy je zatrzymać. Zatem z jednej strony jest tradycyjnym łóżkiem, a z drugiej kołyską.

Bujane łózko. Źródło: chce.to Bujane łózko. Źródło: chce.to Zobacz również: Fotel do salonu to również element dekoracyjny

Producenci łóżka zapewniają że ich produkt jest w stanie dopasować się do każdego wnętrza. Zgodnie z producentami, szkielet łóżka, wykonany ze stali węglowej może być, wymieniony na drzewo. Dzięki czemu łózko łatwo dopasować do wystroju wnętrza.

Bujane łózko. Źródło: luxlux Bujane łózko. Źródło: luxlux

Zgodnie z zamysłem łóżko może być wykorzystane w sypialni jak i w ogrodzie. Łóżko dzięki swoim kształtom ułatwia nam wypoczynek. Może służyć zarówno do spania, odpoczynku jak i medytacji.

Bujane łózko. Źródło: zaciszedomowe Bujane łózko. Źródło: zaciszedomowe

Łóżko również przykuwa oko dzięki niestandardowym kształtom i funkcją. Do bujanego łózko możemy zakupić drewniane siedzisko które na pewno ociepli trochę wnętrze nadając mu oryginalnego kształtu.

Zapraszamy do naszego sklepu w naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i gotowe zestawy

Publikacja: środa, 05 grudnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »