Meble modułowe do salonu

Gotowe rozwiązania często okazują się najlepszą opcją. Gotowa zabudowa czyli meble „modułowe” z pewnością będą prezentować się spójnie i harmonijnie.

Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzamy.pl Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzamy.pl Zobacz również- Salon jako wizytówka całego domu

Często, gdy aranżujemy salon nie jesteśmy w stanie sami wyposażyć go tak, aby był elegancki i funkcjonalny. Składa się na to wiele elementów jak na przykład za mały rozmiar pokoju bądź jego niewielka ustawność. Tu z pomocą przychodzą nam meble modułowe które są często eleganckie, estetyczne i oczywiście funkcjonalne.Te meble są w stanie zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby aranżacyjne. Meble, które są jednolite pod względem stylistycznym umożliwiają zagospodarowanie przestrzeni modnie nie tracąc przy tym na funkcjonalności.

Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzone.pl Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzone.pl

Wcześniej wspominałam o tym, że salon w praktyce spełnia kilka funkcji, dlatego tak ważne są odpowiednie meble, które poprawiają nasz komfort życia. Warto zatem pamiętać, że meble modułowe poprawią charakter wnętrza nie przytłaczając go nadto przy tym.

Meble modułowe w salonie. Źródło: DomTrendy.pl Meble modułowe w salonie. Źródło: DomTrendy.pl Zobacz również: Mały salon, duży problem

Dużą zaletą mebli modułowych jest fakt, że umożliwiają nam wypróbowanie wielu rożnych konfiguracji konkretnych elementów. Segment można łączyć ze sobą w pionie, poziomie a nawet dodając szuflady i pułki. Możemy częściej wprowadzać zmiany niż w tradycyjnych meblach, wymieniać poszczególne elementy, te meble po prostu się nie nudzą. Dzięki temu mamy bardzo dużo możliwości aranżacyjnych i pewność, że nasz salon nie będzie taki sam przez kilka lat.

Meble modułowe w salonie. Źródło: panoramaFirm.pl Meble modułowe w salonie. Źródło: panoramaFirm.pl

Jak to jest zrobione?

Elementem bez którego nie byłoby mebli modułowych jest oczywiście moduł główny, który stanowi bazę do reszty mebli. Zaletą mebli modułowych jak już wcześniej wspominałam jest możliwość dopasowania poszczególnych elementów o różnych wymiarach jak i dowolności zestawiania. Najważniejszą cechą tych mebli jest fakt ze wraz z potrzebami możemy zmieniać aranżacje i dokładać półek, półeczek a nawet szuflad.

Jeżeli szukasz trwałych i nietuzinkowych mebli to doskonale trafiłeś . W naszej ofercie znajdziesz meble które staną się ozdoba Twojego domu...

Publikacja: wtorek, 18 grudnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »