1. Meble modułowe do salonu • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

18

12.2012

Meble modułowe do salonu

Gotowe rozwiązania często okazują się najlepszą opcją. Gotowa zabudowa czyli meble „modułowe” z pewnością będą prezentować się spójnie i harmonijnie.

Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzamy.pl

Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzamy.pl

Często, gdy aranżujemy salon nie jesteśmy w stanie sami wyposażyć go tak, aby był elegancki i funkcjonalny. Składa się na to wiele elementów jak na przykład za mały rozmiar pokoju bądź jego niewielka ustawność. Tu z pomocą przychodzą nam meble modułowe które są często eleganckie, estetyczne i oczywiście funkcjonalne.Te meble są w stanie zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby aranżacyjne. Meble, które są jednolite pod względem stylistycznym umożliwiają zagospodarowanie przestrzeni modnie nie tracąc przy tym na funkcjonalności.

Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzone.pl

Meble modułowe w salonie. Źródło: urządzone.pl

Wcześniej wspominałam o tym, że salon w praktyce spełnia kilka funkcji, dlatego tak ważne są odpowiednie meble, które poprawiają nasz komfort życia. Warto zatem pamiętać, że meble modułowe poprawią charakter wnętrza nie przytłaczając go nadto przy tym.

Meble modułowe w salonie. Źródło: DomTrendy.pl

Meble modułowe w salonie. Źródło: DomTrendy.pl

Dużą zaletą mebli modułowych jest fakt, że umożliwiają nam wypróbowanie wielu rożnych konfiguracji konkretnych elementów. Segment można łączyć ze sobą w pionie, poziomie a nawet dodając szuflady i pułki. Możemy częściej wprowadzać zmiany niż w tradycyjnych meblach, wymieniać poszczególne elementy, te meble po prostu się nie nudzą. Dzięki temu mamy bardzo dużo możliwości aranżacyjnych i pewność, że nasz salon nie będzie taki sam przez kilka lat.

Meble modułowe w salonie. Źródło: panoramaFirm.pl

Meble modułowe w salonie. Źródło: panoramaFirm.pl

Jak to jest zrobione?

Elementem bez którego nie byłoby mebli modułowych jest oczywiście moduł główny, który stanowi bazę do reszty mebli. Zaletą mebli modułowych jak już wcześniej wspominałam jest możliwość dopasowania poszczególnych elementów o różnych wymiarach jak i dowolności zestawiania. Najważniejszą cechą tych mebli jest fakt ze wraz z potrzebami możemy zmieniać aranżacje i dokładać półek, półeczek a nawet szuflad.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Świąteczny stół 2017
Do świąt Bożego Narodzenia zostało już naprawdę niewiele czasu, warto zatem pomyśleć jak ustroić stół na zbliżające się świata. czytaj więcej »
Zabawa światłem
Oświetlenie w pomieszczeniu pełni przede wszystkim funkcję użytkową, jednak odpowiednio dobrane może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz odmienić wnętrze. czytaj więcej »
Stoły, stoły i stoliki czyli jak wybrać odpowiedni stół do salonu?
Od wieków stół stanowi swoisty symbol więzi pomiędzy rodzina. To właśnie przy stole najczęściej spotykamy się czy to przy niedzielnych obiadach, czy przyjęciach urodzinowych. czytaj więcej »
Pokój dzienny
Pokój dzienny (ang. living room), to główny pokój mieszkania. Nazywa się również pokojem gościnnym, czasem salonem. W każdym razie mam na myśli ten pokój, w którym najczęściej przebywa rodzina, goście, gdzie jest często telewizor i nierzadko jest to największe pomieszczenie Twojego domu czy mieszkania. czytaj więcej »