Dekoracja domu na wieczór sylwestrowy

Jeżeli w tym roku organizujesz zabawę sylwestrową w swoim domu zadbaj o odpowiednią oprawę. Dzięki odpowiednim dekoracjom łatwiej Ci będzie wprowadzić gości w szampański nastrój.

Dekoracja domu na sylwestra. Źródło: mówimy.jak.pl Dekoracja domu na sylwestra. Źródło: mówimy.jak.pl

Wśród sylwestrowych aranżacji nie powinno zabraknąć balonów. Jedną z ciekawszych propozycji są balony doczepione do ściany. Jest to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na dekorację sylwestrową. Wystarczy że zakupisz balony w różnych kolorach i je nadmuchasz. Balony powinny się różnić od siebie wielkością czyli jedne mniejsze inne większe, :) związujemy je sznurkiem bądź tasiemką. Następnie za pomocą taśmy dwustronnej przyczepiamy balony do ściany, tworząc swoją własną kompozycję balonową. Taśmę oczywiście doklejamy do ustnika balona, róbmy to z wyczuciem żeby balon nam przypadkiem nie pękł.

Zobacz również: Jak udekorować dom na zabawę karnawałową

Troszkę droższym pomysłem jest dekoracja sufitu balonami wypełnianym helem. Tu potrzebujemy dość dużo balonów tak aby cały sufit był nimi wypełniony. Jest to dobra propozycja dla tych którzy mają wysokie pomieszczenia. Balony wiążemy tasiemką i lekko ją naciągamy, na przykład nożyczkami powinna nam ładnie się zawinąć.

Na zabawie sylwestrowej nie może zabraknąć balonów. Źródło: rynek.pierwotny.com Na zabawie sylwestrowej nie może zabraknąć balonów. Źródło: rynek.pierwotny.com Zobacz również: Jak udekorować stół na nadchodzące święta Wielkiej Nocy?

Oczywiście nie same balony tworzą Sylwestra, obowiązkowe podczas zabawy sylwestrowej jest jeszcze serpentyna i konfetti. Możesz nim udekorować całe pomieszczenie bądź wybrane miejsca.

Jak udekorować dom na noc sylwestrową. Źródło: portal florystyczny.pl Jak udekorować dom na noc sylwestrową. Źródło: portal florystyczny.pl

W sylwestrową noc nie może zabraknąć szampana. Najlepiej jeżeli umieścimy go w eleganckim metalowym wiaderku wypełnionym lodem. Lód natomiast możemy wymieszać z kolorowymi błyszczącymi kuleczkami, każdy zapewne ma takie na choince.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawy stoły i krzesła w Sam-Net

Publikacja: niedziela, 30 grudnia 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »