Sypialnia na Walentynki

Już niedługo Walentynki powinniśmy zatem zastanowić się, co zrobić aby ten dzień jak i wieczór stal się wyjątkowy. Żeby zaskoczyć swojego partnera możemy zrobić mu niespodziankę strojąc naszą sypialnię. I wcale nie oznacza to, że musimy ją przewrócić do góry nogami.

Postaraj się aby sypialnia nabrała walentynkowego nastroju. Źródło: BudujeUrzadzam.pl Postaraj się aby sypialnia nabrała walentynkowego nastroju. Źródło: BudujeUrzadzam.pl

Jak wiadomo Walentynki to czas dla zakochanych, dlatego zaplanujmy ten wieczór tak, abyśmy mogli spędzić je sami. Jeżeli wysilisz się i użyjesz odrobiny wyobraźni możesz zaaranżować naprawdę romantyczny wieczór wśród czterech ścian.

Aranżacja sypialni na walentynki. Źródło: E- mieszkanie.pl Aranżacja sypialni na walentynki. Źródło: E- mieszkanie.pl

Aranżacja sypialni jest na pewno pracochłonna wymaga wcześniejszego planu i pozytywnego nastawienia. Zastanówmy się zatem jak powinna wyglądać sypialnia na wieczór walentynkowy.

Sypialnia w walentynki. Źródło: onet.wnetrza Sypialnia w walentynki. Źródło: onet.wnetrza

Najważniejszy jest nastrój, który powinien być jak najbardziej romantyczny. Wieczór walentynkowy nie obejdzie się bez kwiatów, świec, romantycznej kolacji, dobrego wina i nastrojowej muzyki. Nie zaszkodzi jeżeli wcześniej zaopatrzymy się w czerwona satynową pościel. Jeżeli wybierzemy czarną lub biała połóżmy na niej poduszki w kształcie serca.

Jak ozdobić sypialnie w święto zakochanych. Źródło: BudujeUrządzam.pl Jak ozdobić sypialnie w święto zakochanych. Źródło: BudujeUrządzam.pl

Dla bardziej wymagających proponuje fotel Tantra na pewno zapewni on dodatkowe emocje. Nie zajmuje dużo miejsca jest wygodny i seksowny. Fotel Tantra często kojarzony jest z dawnymi czasami z okresu kwitnących romansów. Nadaje się idealnie na romantyczny wieczór wśród świec.

Fotel Tantra. Źródło: SalonMeblowyNet Fotel Tantra. Źródło: SalonMeblowyNet Zobacz również: Skąd się wzięło święto zakochanych?

Jeżeli nie mamy miejsca na dodatkowy mebel skupmy swoją uwagę na łóżku. Ułóżmy na nim poduszki, rozsypmy płatki róż lub innych kwiatów oraz zapalmy świece. Na pewno uszczęśliwimy tym swojego partnera-partnerkę.

Fotel Tantra to oferta dla tych dla których łóżko to za mało...

Publikacja: poniedziałek, 07 stycznia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »