Wystrój wnętrz w 2013 roku

Wraz z nowym rokiem zmieniają się trendy we wzornictwie meblarskim. Rok 2013 ma być oszczędny w formy, w którym zaczną królować kąty proste i geometryczne kształty. Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesny styl kierując się zasadą: im mniej tym więcej. Wnętrze w roku 2013 powinno cechować się spokojem sprzyjającym wyciszeniu oraz atmosferze relaksu.

Obecne trendy w aranżacji wnętrz. Źródło: polki.pl Obecne trendy w aranżacji wnętrz. Źródło: polki.pl

Kolejnym ważnym aspektem w aranżacji wnętrza jest zachowanie jego funkcjonalności. Oprócz oczywistych aspektów estetycznych w roku 2013 ma być bogaty w różnorodność wygodnych rozwiązań.

Rynek meblarski od jakiegoś czasu kładzie duży nacisk na funkcjonalność swoich wyrobów. Meble mają teraz na celu ułatwianie codziennych czynności. Akcesoria meblowe są konstruowane z myślą o wytrzymałości jak na przykład zawiasy czy siłowniki które teraz maja zapewnić doskonałą ergonomię pracy.

Zobacz również: Meble na wymiar czy gotowe zestawy?

Od pewnego czasu coraz więcej osób wybiera meble modułowe: powód jest prozaicznie prosty meble modułowe są jednym z lepszych pomysłów na zaaranżowanie wnętrza. Składa się na to bogaty wybór elementów wchodzący w skład dostępnych kolekcji co z kolei daje możliwość tworzenia niezliczonej kombinacji aranżacyjnych. Ponadto meble modułowe są funkcjonalne a co ważniejsze w każdej chwili możesz dołożyć kolejny element.

Jak zmienia się mieszkania w 2013 roku. Źródło: naszemiasto.pl Jak zmienia się mieszkania w 2013 roku. Źródło: naszemiasto.pl

Coraz więcej firm ma w swoich ofertach różnorodność produktów, znalezienie tych odpowiednich staje się zadaniem dość czasochłonnym. Nie powinniśmy się jednak zniechęcać a tym bardziej poprzestać na jednej ofercie.

Jeśli poszukujesz stołu lub krzeseł, zajrzyj do naszej oferty. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Publikacja: wtorek, 22 stycznia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »