1. Wystrój wnętrz w 2013 roku • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

22

01.2013

Wystrój wnętrz w 2013 roku

Wraz z nowym rokiem zmieniają się trendy we wzornictwie meblarskim. Rok 2013 ma być oszczędny w formy, w którym zaczną królować kąty proste i geometryczne kształty. Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesny styl kierując się zasadą: im mniej tym więcej. Wnętrze w roku 2013 powinno cechować się spokojem sprzyjającym wyciszeniu oraz atmosferze relaksu.

Obecne trendy w aranżacji wnętrz. Źródło: polki.pl

Obecne trendy w aranżacji wnętrz. Źródło: polki.pl

Kolejnym ważnym aspektem w aranżacji wnętrza jest zachowanie jego funkcjonalności. Oprócz oczywistych aspektów estetycznych w roku 2013 ma być bogaty w różnorodność wygodnych rozwiązań.

Rynek meblarski od jakiegoś czasu kładzie duży nacisk na funkcjonalność swoich wyrobów. Meble mają teraz na celu ułatwianie codziennych czynności. Akcesoria meblowe są konstruowane z myślą o wytrzymałości jak na przykład zawiasy czy siłowniki które teraz maja zapewnić doskonałą ergonomię pracy.

Od pewnego czasu coraz więcej osób wybiera meble modułowe: powód jest prozaicznie prosty meble modułowe są jednym z lepszych pomysłów na zaaranżowanie wnętrza. Składa się na to bogaty wybór elementów wchodzący w skład dostępnych kolekcji co z kolei daje możliwość tworzenia niezliczonej kombinacji aranżacyjnych. Ponadto meble modułowe są funkcjonalne a co ważniejsze w każdej chwili możesz dołożyć kolejny element.

Jak zmienia się mieszkania w 2013 roku. Źródło: naszemiasto.pl

Jak zmienia się mieszkania w 2013 roku. Źródło: naszemiasto.pl

Coraz więcej firm ma w swoich ofertach różnorodność produktów, znalezienie tych odpowiednich staje się zadaniem dość czasochłonnym. Nie powinniśmy się jednak zniechęcać a tym bardziej poprzestać na jednej ofercie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »