Kominek w sypialni

Jeżeli dysponujemy dużą powierzchnią możemy sobie pozwolić na kominek w sypialni. Większość z nas lubi patrzeć na ogień, ogrzewając się jego ciepłem. Dlaczego by nie umieścić kominka w sypialni? Kominek w sypialni sprawi że będziemy czuć się komfortowo relaksując się, a wieczory nabiorą wyjątkowego charakteru.

Kominek elektryczny w sypialni. Źródło: www.budnet.pl Kominek elektryczny w sypialni. Źródło: www.budnet.pl

Kominek w sypialni oprócz oczywistych walorów estetycznych powinien pełnić również funkcje grzewczą. Oprócz tego jest dodatkowym źródłem światła przy którym możemy swobodnie wypocząć.

Aby tak się stało musimy spełnić jeden podstawowy warunek którym jest posiadanie komina we właściwym miejscu. Dlatego najlepiej jest uwzględnić go jeszcze na pierwszym etapie projektu.

Zobacz również: Sypialnia z łóżkiem wodnym

Jeżeli jednak marzymy o kominku w sypialni a nie chcemy stawiać domu do góry nogami powinniśmy pomyśleć nad kominkiem elektrycznym.

Kominki elektryczne to ciekawa propozycja do sypialni. Wymagania techniczne jak i sam koszt jest mniejszy od kominka tradycjonalnego. Do kominka elektrycznego, wystarczy zwykłe gniazdko 230V. Kominek elektryczny, jest lekki, nie wymaga komina, nie wymaga montażu, nie ma zagrożenia pożarowego, nie ma kurzu, dymu, popiołu, nie trzeba rozpalać, nosić drewna, myć szyby, czyścić komina, a jak się nam kominek elektryczny znudzi, to bez problemu można go wymienić na nowszy.

Kominek w sypialni. Źródło: www.domowladni.pl Kominek w sypialni. Źródło: www.domowladni.pl

Montaż kominka elektrycznego jest bardzo prosty ponieważ kominki elektryczne w zasadzie nie wymagają montażu ( oprócz kominka elektrycznego, przeznaczony do zabudowy). Pozostałe wystarczy ustawić w wybranym przez nas miejsce. Czy kominek elektryczny będzie tak klimatyczny jak kominek tradycyjny? Odpowiedź pozostawiam Wam.

Zobacz również- Tantra Fotel

Publikacja: wtorek, 29 stycznia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »