Jak odświeżyć okno na wiosnę?

Okno tak samo jak pozostałe elementy w naszym domu wymagają naszej uwagi. Szczególnie po zimie kiedy często są zapomniane i przy tym zaniedbane. Zatem odświeżmy nasze okna wraz z nadchodząca wiosną.

Dekoracja okna na wiosnę. Źródło: www.e-mieszkanie.pl Dekoracja okna na wiosnę. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Tak samo jak reszta naszego domu okno zasługuje na modną oprawę. Nie powinniśmy o nim zapominać tylko dlatego że rzadko się w nie wpatrujemy w zimowe dni. Okna może być ozdoba Twojego domu pod warunkiem, że zaczniesz zwracać na nie uwagę.

Zobacz również: Jak pielęgnować tapicerkę mebli?

Metamorfozę okna możemy zacząć od firanek, wybierzemy materiały zwiewne i nie bójmy się kolorów. Nie poprzestawajmy jednak na tym w modnym domu nie powinno zabraknąć odpowiednich rolet. Niezależnie od tego co wybierzemy aby upiększyć nasze okno zwróćmy również uwagę aby materiały te były również praktyczne. Najistotniejszą funkcja okna jest dostarczenie do domu odpowiedniego dopływu światła. Tak wiec nie zawieszajmy na nim ciężkich mało przejrzystych materiałów, role osłony przed słońcem powinny spełniać rolety. W pomieszczeniach gdzie promienie słoneczne są skąpe rolety mogą służyć jako wykończenie dekoracji.

Odświeżamy okno na wiosnę. Źródło: www.dekoracjeokien.pl Odświeżamy okno na wiosnę. Źródło: www.dekoracjeokien.pl

Pamiętajmy, że okno o tradycyjnych kształtach łatwiej jest ozdobić, na rynku mamy mnóstwo gotowych rozwiązań. Dla bardziej wymagających którzy nie bardzo lubią gotowe rozwiązania proponuje samemu zaprojektować aranżację okna i z gotowym projektem udać się do firmy która właśnie tym się zajmuję.

Zapraszamy do naszego sklepu w naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i gotowe zestawy

Publikacja: wtorek, 05 lutego 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »