Powiew wiosny

Już wcześniej pisałam o pozytywnym wpływie barw w naszym domu. Zatem wiecie już, że wystarczą trzy mocne barwy, aby odmienić cały dom. Odpowiedni dobór kolorów wpłynie pozytywnie na Ciebie i Twój dom.

Wprowadź trochę energii do swojego za pośrednictwem kolorów. Źródło: www.stylownik.pl Wprowadź trochę energii do swojego za pośrednictwem kolorów. Źródło: www.stylownik.pl

Przepis na energetyczny dom jest bardzo prosty: maksimum soczystych kolorów. W tym roku zdecydowana większość nas wybiera połączenie soczystych barw z fluorescencyjnymi kolorami. Zresztą to nowy trend w tym sezonie.

Zobacz również: Jak odświeżyć okna na wiosnę?

Wiemy już dobrze, że nie powinniśmy bać się eksperymentować z kolorami, przecież zawsze możemy je zmienić. Aby jednak tego uniknąć najlepiej jest wybrać się do sklepu i zapoznać się z paletą barw. Gdy upewnisz się, że wybrany przez Ciebie kolor jest odpowiedni nie czekaj aż nabierzesz wątpliwości tylko zacznij malować ściany.

Zadbaj o odpowiednie dodatki. Źródło: www.e-sciany.pl Zadbaj o odpowiednie dodatki. Źródło: www.e-sciany.pl

Jeżeli jednak same malowanie ścian na intensywne barwy Ci nie wystarczy pomyśl o kolorowych dodatkach. Kolorowe narzuty czy poduszki, obrazy na ścianach. Zamiast szarych i nudnych rolet możesz śmiało dopasować kolor rolet do koloru, który dominuje w pomieszczeniu. A jeżeli w Twoim domu są rośliny doniczkowe to dzięki nim również możesz rozweselić wnętrze. Wystarczy że wybierzesz się do sklepu i zmienisz doniczki na kolorowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: znajdziesz w niej m.in. fotele tapicerowane

Publikacja: czwartek, 14 lutego 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »