1. Mały salon, duży problem • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

22

02.2013

Mały salon, duży problem

Aranżacja małego salonu należy do trudnego zadania. Musimy sobie zdać sprawę, że każdy centymetr jest na wagę złota. Dla tego warto wcześniej zapoznać się z wieloma możliwościami które ułatwią nam zagospodarować wnętrze wygodnie i funkcjonalnie.

Mały salon nie znaczy nudny. Źródło: www.limetti.pl

Mały salon nie znaczy nudny. Źródło: www.limetti.pl

Mały, ale za to z charakterem

Mały salon nie musi być nudny wystarczy, że na chwile staniemy się architektami swojego domu . Salon nie obejdzie się bez sofy, stoliczka czy miejsca na telewizor. Pamiętajmy: trzymajmy się zasady im mniej tym lepiej. Małe wnętrza lubią meble o podobnej wysokości optycznej. Tu możemy pomyśleć o meblach modułowych.

Niewielki, ale funkcjonalny

Urządzając niewielki salon pamiętajmy, że meble które kupimy nie mogą tylko ładnie wyglądać. Aby w naszym salonie nie zagościł bałagan powinniśmy zwrócić uwagę na funkcjonalność mebli. Ponadto dobrze by było, gdyby meble były wielofunkcyjne i składane.

Niewielki salon może być urządzony zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Źródło: www.dom.pl

Niewielki salon może być urządzony zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Źródło: www.dom.pl

Mały nie znaczy, że przytłaczający

Wielkość mebli powinna być dopasowana do wielkości pomieszczenia. Zasada, którą powinniśmy się kierować to dobranie mebli do pomieszczenia nigdy nie na odwrót. Kolejna ciekawa propozycja to meble z przeszklonymi frontami. Raczej powinniśmy zwrócić uwagę na meble o prostych kształtach, bo ma to wymiar ponadczasowy - będą pasować zawsze.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »