Jak zyskać dodatkowe miejsce pod schodami?

Miejsce pod schodami może nie jest jakieś specjalnie duże, ale szkoda byłoby tracić tych kilka cennych centymetrów. Pomysłów na zagospodarowanie miejsca pod schodami jest naprawdę wiele my jednak dziś zajmiemy się modnymi i praktycznymi w ostatnim czasie szafkami.

Jak zyskać trochę dodatkowego miejsca pod schodami. Źródło: iatloiprzestrzen.pl Jak zyskać trochę dodatkowego miejsca pod schodami. Źródło: iatloiprzestrzen.pl

Jeżeli wydaje nam się ze mamy wystarczająca liczbę półek i szafek i nie potrzebujemy dodatkowych to i tak warto się jednak zastanowić. W domu często jest przecież tak, że im więcej dodatkowego miejsca, tym lepiej. Pamiętajmy, że im dłużej mieszkamy w jednym domu, tym więcej gromadzimy w nim przedmiotów. Jest to oczywiście całkiem normalne. Dlatego fajnie byłoby mieć dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych rzeczy, które dla naszej wygody powinny być pod ręką..

Dodatkowe miejsce pod schodami. Źródło: www.lovingit.pl Dodatkowe miejsce pod schodami. Źródło: www.lovingit.pl

Jedną z prostszych metod jest zainstalowanie szafek. Po jakimś czasie szafki na pewno będę zapełnione chociażby dokumentami. Minusem tego rozwiązanie jest to, że takie szafki przeważnie musimy robić na zamówienie. Oczywiście takie rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Niezależnie od wolnej przestrzeni pod schodami możemy ja wykorzystać dowolnie niezależnie czy jest to salon czy przedpokój.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną oferta w SalonMeblowy.Net

Publikacja: czwartek, 28 lutego 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »