Odświeżamy mieszkanie na przywitanie wiosny

Kiedy zima się kończy każdy z nas zaczyna myśleć o wiośnie. Przeważnie u schyłku zimy gdy pierwsze promienie zaglądają nam przez okno zabieramy się za tak zwane porządki wiosenne. Niektórym z nas nie wystarcza to jednak i w miarę możliwości chcą coś zmienić w swoim otoczeniu. Dziś właśnie podpowiemy jak w prosty i dość tani sposób odmienić dom nie przewracając go do góry nogami.

 To drobiazgi tworzą atmosferę w domu. Źródło: www.e-mieszkanie.pl To drobiazgi tworzą atmosferę w domu. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Żeby odmienić coś w swoim otoczeniu nie musimy robić gruntowego remontu ani przewracać domu do góry nogami. Wystarczy, że zmienimy kilka rzeczy i dołożymy parę nowych wiosennych elementów. Dzięki temu odświeżymy swój dom i wpuścimy do niego trochę wiosennego nastroju.

Zobacz również- Jadalnia

Starannie dobrane drobiazgi są w stanie odmienić każde pomieszczenie. Pomyślmy nad zmianą zasłon lub firan, które wpuszczą więcej światła do pomieszczenia. Na stole połóż kwiecisty obrus, który rozweseli pomieszczenie i sprawi, że stanie się cieplejszy w odbiorze.

To drobiazgi tworzą atmosferę w domu . Źródło: blog.dekoria.pl To drobiazgi tworzą atmosferę w domu . Źródło: blog.dekoria.pl

Na kanapie połóż kilka kolorowych poduszek tak, aby pasowały do obrusu. Na parapecie z pewnością będą się pięknie prezentować kwiaty doniczkowe, doniczki mogą być oczywiście kolorowe. Dzięki drobnym zmianom i wprowadzeniu do domu kolorów poczujesz ze w Twoim domu na dobre zagościła wiosna.

Szukasz idealnego stołu? Koniecznie odwiedź nasz salon...

Publikacja: wtorek, 12 marca 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »