Czy meblościanka idzie do lamusa?

Niegdyś żaden dom nie mógł się obyć bez meblościanki. Królowały w niemal każdym mieszkaniu przeważnie sprawiając, że wnętrze było przez nią zdominowane i przytłoczone. Niemal każda meblościanka była taka sama, zagracała całe pomieszczenie dominowała cały pokój. Dziś alternatywą dla meblościanek są meble modułowe, które już teraz są bardzo popularne.

Meble modułowe. Źródło: domtrendy.pl Meble modułowe. Źródło: domtrendy.pl

Sukcesem mebli modułowych podobnie jak w przypadku meblościanek jest duża ilość szafek czy półek. Meble modułowe tak samo jak swój poprzednik z czasów PRL-u ma praktyczne zastosowanie. Mają one dużo miejsca, są bardzo pojemne. Dodatkowym atutem mebli modułowych jest ich dość niska cena i możliwość dokupienia bądź wymienienia poszczególnego elementu w każdej chwili.

Zobacz również: Piwnica jako dodatkowe funkcjonalne pomieszczenie w naszym domu

Meble modułowe może przypominają stare meblościanki, są jednak o niebo ładniejsze i bardziej stylowe. Meble modułowe produkowane są z myślą o potrzebach konsumenta, zatem są funkcjonalne i estetycznie wykonane. Ich najważniejszą zaleta jest fakt, że nie musimy zastawiać całej ściany żebyśmy mogli pochować rzeczy i przedmioty, które powinny być schowane.

Dzięki nim możemy przez chwilę stać się architektami swojego wnętrza. Sami dobrze wiemy czego potrzebujemy a z czego możemy zrezygnować. Meble modułowe dają nam taką możliwość dzięki temu, że możemy kupić każdy element pojedynczo. Nie musimy zatem tak jak w przypadku meblościanek kupować całości. To my wybieramy co w danej chwili jest nam potrzebne.

Meble modułowe . Źródło: www.morawskimeble.pl Meble modułowe . Źródło: www.morawskimeble.pl

Wielu producentów zapewnia nas ze meble modułowe nie znudzą się nam a to pewnie dlatego, że w każdej chwili możemy zestawić ze sobą poszczególne elementy. Tworząc w ten sposób całkiem nową perspektywę- konstrukcje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sam-Net

Publikacja: wtorek, 26 marca 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »