1. Dla każdego coś miłego, czyli jak urządzić pokój gier • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

29

03.2013

Dla każdego coś miłego, czyli jak urządzić pokój gier

Jeżeli w domu mamy osobę która lubi gry nie ważne czy jest to gra wideo, piłkarzyki, dart czy bilard dobrze by było gdybyśmy mieli specjalny pokój w którym bez skrepowania będziemy mogli oddać się zabawie.

Pokój gier. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Pokój gier. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Dobrze, gdy pokój tak zwany zabaw będzie w innej kondygnacji niż pokój dzienny- wypoczynkowy. Jeżeli mamy piwnicę lub poddasze - najlepiej w którymś z takich pomieszczeń urządzić pokój do zabaw. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie oddawać się ulubionemu zajęciu nie przeszkadzając przy tym domownikom.

Jeżeli chcemy zaadaptować poddasze bądź piwnice musimy się liczyć z dość wysokimi kosztami. Nawet jeżeli chcemy zrobić to samemu to koszty i tak będą dość duże. Nie musimy oczywiście wszystkiego zrobić od razu wystarczy, że na początek zadbamy o odpowiednie oświetlenie (prąd), powiedzmy jako taki wygląd pomieszczenia, sprzęt audio jak i grzejnik szczególnie przydatny zimą.

Pokój gier. Źródło: www.mice.pl

Pokój gier. Źródło: www.mice.pl

Jeżeli naszym hobby są gry wideo to na samym początku powinniśmy wyposażyć się w wygodny fotel stolik, na którym postawimy pady. W przypadku darta na samym początku wystarcza krzesła to samo tyczy się bilarda czy piłkarzyków. Cała resztę możemy robić krok po kroku tak aby pomału dotrzeć do celu. Najważniejsze żebyśmy dobrze się przy tym bawili i sprawiało nam to przyjemność.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »