Ława Werona - wygoda i wygląd

Ława Werona jest przeznaczona głównie do lokali publicznych znajdzie też zastosowanie w kawiarniach czy restauracjach. Konstrukcja ławy wykonana jest z drewna bukowego. Tu należy zaznaczyć, że drewno bukowe odznacza się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Mebel wykonany jest estetycznie, co sprawia że jest elegancki i niepowtarzalny. Nadaje się do wielu różnych, czasem odmiennych wnętrz. Za każdym razem swoim wyglądem znacząco podnosi ich prestiż.

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Fotel - ława Werona oferowany jest w rozmiarze(szer/wys/głęb): 120 x 82 x 45 cm. Jednak na życzenie klienta mebel może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Takie rozwiązanie ułatwia dopasowanie go do indywidualnych potrzeb.

Ława Werona

Obicie fotela cechuje materiał wysokiej jakości, co podnosi jego wygląd i odbiór. Specjalnie wyselekcjonowany materiał posiada duża odpornością na uszkodzenia, co sprawia, że fotel przez długi czas może cieszyć oko swym nienagannym wyglądem.

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Konstrukcja ławy jest wykonana z drewna bukowego, które jak już wcześniej wspominaliśmy jest odporne na uszkodzenia. Ponadto drewno to nie wymaga żadnej specjalnej pielęgnacji przez co staje się wygodne w utrzymaniu. Drewno bukowe jest najczęściej wykorzystywane do konstruowania mebli.

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Podsumowując, ława Werona jest wykonana z dbałością o szczegóły, do jej wykonania zostały użyte materiały wysokiej jakości. Dzięki czemu ława jest estetyczna i znajdzie zastosowanie w niemal każdym wnętrzu. Ponadto ława jest wykonywana w zasugerowanym przez klienta rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzesła Sam-Net

Publikacja: środa, 10 kwietnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »