Stół okrągły S13 - przydatne informacje

Zanim kupisz stół musisz się zastanowić jaki stół spełni Twoje oczekiwania. Czy ma to być stół owalny, prostokątny, okrągły czy kwadratowy. Wysoki, niski, duży czy mały? Dziś zastanowimy się nad walorami stołu okrągłego. Gdzie najlepiej pasuje okrągły stół i na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie stołu?

Stół S13. Źródło: Sam- Net Stół S13. Źródło: Sam- Net

Stół S13 to model z owalnym blatem czyli po prostu stół okrągły. Stół okrągły idealnie pasuje do większych wnętrz niezależnie czy jest to kuchnia, salon czy restauracja. Zaletą stołu okrągłego jest fakt, że blat nie ma kantów jak w przypadku stołu kwadratowego czy prostokątnego. De facto przy stole okrągłym zmieści się więcej osób.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą stół S13

Stół wykonany jest z litego drewna bukowego. Dodatkowo, całość stołu pokryta jest naturalną okleiną dębową, co czyni go trwałym na uszkodzenia związane z użytkowaniem stołu. Zaletą stołu jest możliwość rozłożenia, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Podczas zakupu stołu zwróćmy uwagę czy stół jest stabilny czy łatwo go rozłożyć.

Zobacz również: Salon musi być dopasowany do Ciebie

Stół S13 jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Ponadto stół oferowany jest w trzech różnych rozmiarach blatu: o średnicy 90, 100 lub 110 cm. Pamiętajmy, że stół ma funkcje rozłożenia która składa się z trzech wkładek, która każda ma po 45 cm.

Stół S13. Źródło: Sam- Net Stół S13. Źródło: Sam- Net

Wybierając stół niezależnie od jego kształtu pamiętajmy, że musi być on trwały czyli wykonany z dobrego materiału. Jego wykonanie powinno być staranne. W przypadku stołu okrągłego czy owalnego pamiętajmy, że zajmuje więcej miejsca, ale zapewnia nam wygodę, szczególnie jeżeli stół jest rozsuwany blatem. Na co dzień zajmuje mało miejsca a po rozłożeniu zapewni nam i gościom wygodę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stoły w Sam-Net

Publikacja: środa, 08 maja 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »