Stół bankietowy w sali konferencyjnej

Dobrze wyposażona sala konferencyjna to przede wszystkim funkcjonalne wyposażenie. Nowoczesne trendy, duża oferta mebli sprawiają, że mamy szerokie pole do popisu. Czym się kierować podczas urządzania przestrzeni biur tak aby było efektownie i funkcjonalnie?

Zestaw stół i krzesła Biesiadny K14. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Biesiadny K14. Źródło: Sam-Net

Obecnie wiele firm posiada wydzieloną przestrzeń, pomieszczenie, w którym prowadzone są rozmowy rady nadzorczej, zarządu czy rozmowy z kluczowymi klientami czy partnerami. Niezależnie jak będzie ona urządzona powinna być funkcjonalna i estetyczna

Zobacz również- Jaki stół do sali konferencyjnej?

Sala konferencyjna nie obejdzie się bez stołu. To, jaki stół wybierzemy zależy przede wszystkim od miejsca, jakim dysponujemy. Ponadto powinniśmy mniej więcej móc oszacować ile maksymalnie zmieści się do niej osób. To kluczowa kwestia ponieważ za duży stół będzie oznaczał marnotrawstwo przestrzeni a za mały ciasnotę. Stoły konferencyjne mogą mieć kształt prostokąta, kwadratu, jak i mogą być okrągłe. Nie bez znaczenia jest też kwestia tego, z jakiego materiału stół bankietowy jest wykonany. Blaty laminowane są trwalsze, ale drewniane wyglądają bardziej elegancko. Pamiętajmy, że stół powinien być stabilny, mocny, trwały, o odpowiedniej wysokości.

Krzesło CC3. Źródło: Sam-Net Krzesło CC3. Źródło: Sam-Net

Ważnym, jak nie najważniejszym elementem w wyposażeniu sal konferencyjnych są meble. Oprócz stołu, przy którym zasiądziemy niezwykle ważne są krzesła. Krzesła czy fotele powinny mieć ergonomiczny kształt. Krzesła w salach konferencyjnych powinny zapewnić wygodę i dawać maksimum komfortu podczas wielogodzinnych spotkaniach. Wygodne krzesło to takie, które nie pozwoli użytkownikowi odczuć bólu kręgosłupa ani dyskomfortu. Krzesła, które znajdziesz w naszej ofercie zostały wykonane za pomocą nowoczesnych technologii które sprawiają że stają się wygodne nawet przy spędzeniu na nich paru godzin.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą stoły i krzesła

Publikacja: poniedziałek, 13 maja 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »