1. Stół bankietowy w sali konferencyjnej • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

13

05.2013

Stół bankietowy w sali konferencyjnej

Dobrze wyposażona sala konferencyjna to przede wszystkim funkcjonalne wyposażenie. Nowoczesne trendy, duża oferta mebli sprawiają, że mamy szerokie pole do popisu. Czym się kierować podczas urządzania przestrzeni biur tak aby było efektownie i funkcjonalnie?

Zestaw stół i krzesła Biesiadny K14. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Biesiadny K14. Źródło: Sam-Net

Obecnie wiele firm posiada wydzieloną przestrzeń, pomieszczenie, w którym prowadzone są rozmowy rady nadzorczej, zarządu czy rozmowy z kluczowymi klientami czy partnerami. Niezależnie jak będzie ona urządzona powinna być funkcjonalna i estetyczna

Sala konferencyjna nie obejdzie się bez stołu. To, jaki stół wybierzemy zależy przede wszystkim od miejsca, jakim dysponujemy. Ponadto powinniśmy mniej więcej móc oszacować ile maksymalnie zmieści się do niej osób. To kluczowa kwestia ponieważ za duży stół będzie oznaczał marnotrawstwo przestrzeni a za mały ciasnotę. Stoły konferencyjne mogą mieć kształt prostokąta, kwadratu, jak i mogą być okrągłe. Nie bez znaczenia jest też kwestia tego, z jakiego materiału stół bankietowy jest wykonany. Blaty laminowane są trwalsze, ale drewniane wyglądają bardziej elegancko. Pamiętajmy, że stół powinien być stabilny, mocny, trwały, o odpowiedniej wysokości.

Krzesło CC3. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC3. Źródło: Sam-Net

Ważnym, jak nie najważniejszym elementem w wyposażeniu sal konferencyjnych są meble. Oprócz stołu, przy którym zasiądziemy niezwykle ważne są krzesła. Krzesła czy fotele powinny mieć ergonomiczny kształt. Krzesła w salach konferencyjnych powinny zapewnić wygodę i dawać maksimum komfortu podczas wielogodzinnych spotkaniach. Wygodne krzesło to takie, które nie pozwoli użytkownikowi odczuć bólu kręgosłupa ani dyskomfortu. Krzesła, które znajdziesz w naszej ofercie zostały wykonane za pomocą nowoczesnych technologii które sprawiają że stają się wygodne nawet przy spędzeniu na nich paru godzin.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »