Styl glamour

Wnętrze w stylu glamour to rozwiązanie nie dla wszystkich. Dla jednych jest to idealnie połączenie różnych form, dla innych synonim kiczu. Zatem zanim zaczniesz przewracać dom do góry nogami zastanów się czy ten styl pasuje do Ciebie jak i Twojej rodziny.

Zobacz również- Stół bankietowy w sali konferencyjnej

Styl glamour jest nadal na czasie. Dzięki połączeniu różnych elementów daje niepowtarzalny klimat w domu. Glamour to połączenie współczesności z barokiem materiałów kolorowych jak i tych błyszczących. Urządzając dom w tym stylu spójrzmy na to z lekkim przymrużeniem oka.

Wnętrze w stylu glamur. Źródło: www.chemiabudowlana.info Wnętrze w stylu glamur. Źródło: www.chemiabudowlana.info

Urządzając dom niezależnie w jakim stylu na samym początku skupiamy się na kolorach. W stylu glamour powinniśmy brać pod uwagę kolory żywe jaskrawe. Oczywiście nie musimy malować wszystkich ścian na róż czy fiolet wystarczy jeden akcent. Wiemy, że intensywne kolory w nadmiarze mogą męczyć dlatego połączmy je z odcieniami spokojniejszymi wyciszającymi, mogą to być odcienie szarości czy beżu.

Zobacz również- Styl duński w mieszkaniu

Aranżując dom w stylu glamour pamiętajmy, że musi on błyszczeć. Zatem im więcej błyszczących przedmiotów tym lepiej. Nie zapomnijmy o odpowiednim oświetleniu tu zamiast nowoczesnych pomyślmy o starych żyrandolach J konieczny elementem w stylu glamour są również lustra, które nie tylko pięknie odbijają światło ale również sprawiają, że pomieszczenie wizualnie staje się większe.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą stoły i krzesła

Publikacja: poniedziałek, 20 maja 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »