Pufa Chester jako element aranżacyjny w salonie

Pufa wbrew pozorom może pełnić wiele funkcji w domu. Oprócz tego, że wygodnie możemy położyć na niej nogi po ciężkim dniu pracy stanowi dodatkowo dodatkowe miejsce do siedzenia. Jest również elementem dekoracyjnym mieszkania.

Pufa Chester. Źródło: Sam-Net Pufa Chester. Źródło: Sam-Net

Pufa Chester oprócz swoich walorów estetycznych zajmuje mało miejsca, możesz zatem ustawić ją w przedpokoju ułatwiając sobie dzięki temu czynności z zakładaniem butów. W pokoju gościnnym pufa Chester może służyć nam jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Pufa znajdzie miejsce w niemal każdym pomieszczeniu.

Pufa Chester: Źródło: Sam-Net Pufa Chester: Źródło: Sam-Net

Pufa Chester wykonana jest z najlepszej klasy komponentów co czyni ją nie tylko estetyczną, ale dodatkowo trwałą na uszkodzenia. Pufa wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Pufa Chester w naszej ofercie dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do charakteru wnętrza w którym pufa ma zagościć. Kolejnym atutem jest fakt że pufa Chester dostępna jest w dwóch rozmiarach i to tylko od Ciebie zależy który rozmiar i kolor wybierzesz.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Pufa Chester w SalonMeblowy.Net

Publikacja: piątek, 31 maja 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »