1. Krzesła biurowe - komfort i wygoda • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

17

06.2013

Krzesła biurowe - komfort i wygoda

Wielu z nas ma świadomość, jak na nasze zdrowie wpływa wielogodzinna praca przy biurku. Nieodpowiednie krzesło biurowe stwarza wiele zagrożeń dla naszego zdrowia. Szczególnie, gdy siedzimy nie tylko po kilka, czasem kilkanaście godzin na jednym krześle, ale i gdy odbywa się to 5 dni w tygodniu.

Krzesło Fred. Źródło: Sam-Net

Krzesło Fred. Źródło: Sam-Net

Pozycja siedząca w znaczymy stopniu obciąża kręgosłup jak i mięśnie grzbietu. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego krzesła biurowego. Odpowiednie krzesło zapewni utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzesło biurowe Fred które dostosowuje się do sylwetki ciała, dzięki czemu wielogodzinne praca przy biurku nie będzie tak obciążająca dla organizmu.

Ważnym elementem krzesła biurowego jest oparcie. Odpowiednie oparcie powinno sięgać wysokości łopatek. Dobrze byłoby gdyby na wysokości lędźwi krzesło było wyprofilowane wspierając w ten sposób dolne części kręgosłupa. Klejonym elementem poprawiającym jakoś jest możliwość regulacji wysokości oparcia. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania krzesła do swoich potrzeb. Natomiast siedzisko powinno zapewnić wsparcie od 2/3 do ¾ długości uda. Chroni to nasz organizm a przede wszystkim nogi przed bólem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzesła, które posiadają specjalnie wyprofilowane siedziska zwiększające komfort siedzenia. Krzesła, które znajdują się w ofercie Sam-Net to połączenie wygody z trwałością. Dobrym przykładem jest krzesło Calif. Calif to krzesło wykonane z wysokiej jakości materiałów a zarazem o uniwersalnej budowie. Krzesło biurowe Calif sprawdzi się w każdym pomieszczeniu nie zależnie od wystroju biura. Decydując się na kupno nowego krzesła biurowego kierujmy się przede wszystkim powodami zdrowotnymi. Pamiętając o tym, że krzesło ma za zadanie wymusić odpowiednią pozycję

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »