Krzesła biurowe - komfort i wygoda

Wielu z nas ma świadomość, jak na nasze zdrowie wpływa wielogodzinna praca przy biurku. Nieodpowiednie krzesło biurowe stwarza wiele zagrożeń dla naszego zdrowia. Szczególnie, gdy siedzimy nie tylko po kilka, czasem kilkanaście godzin na jednym krześle, ale i gdy odbywa się to 5 dni w tygodniu.

Krzesło Fred. Źródło: Sam-Net Krzesło Fred. Źródło: Sam-Net

Pozycja siedząca w znaczymy stopniu obciąża kręgosłup jak i mięśnie grzbietu. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego krzesła biurowego. Odpowiednie krzesło zapewni utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzesło biurowe Fred które dostosowuje się do sylwetki ciała, dzięki czemu wielogodzinne praca przy biurku nie będzie tak obciążająca dla organizmu.

Zobacz również- Stół S2 bielony- kuchnia w stylu rustykalnym

Ważnym elementem krzesła biurowego jest oparcie. Odpowiednie oparcie powinno sięgać wysokości łopatek. Dobrze byłoby gdyby na wysokości lędźwi krzesło było wyprofilowane wspierając w ten sposób dolne części kręgosłupa. Klejonym elementem poprawiającym jakoś jest możliwość regulacji wysokości oparcia. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania krzesła do swoich potrzeb. Natomiast siedzisko powinno zapewnić wsparcie od 2/3 do ¾ długości uda. Chroni to nasz organizm a przede wszystkim nogi przed bólem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzesła, które posiadają specjalnie wyprofilowane siedziska zwiększające komfort siedzenia. Krzesła, które znajdują się w ofercie Sam-Net to połączenie wygody z trwałością. Dobrym przykładem jest krzesło Calif. Calif to krzesło wykonane z wysokiej jakości materiałów a zarazem o uniwersalnej budowie. Krzesło biurowe Calif sprawdzi się w każdym pomieszczeniu nie zależnie od wystroju biura. Decydując się na kupno nowego krzesła biurowego kierujmy się przede wszystkim powodami zdrowotnymi. Pamiętając o tym, że krzesło ma za zadanie wymusić odpowiednią pozycję

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą krzesła biurowe

Publikacja: poniedziałek, 17 czerwca 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »