Wygodny fotel do salonu -Fotel Chierowskiego 366

Idealny fotel dla każdego oznacza co innego. Większość z nas na samym początku kieruje się przede wszystkim wizualnymi aspektami danego mebla. Dopiero później zwracamy uwagę na to czy mebel jest wygodny i jak jest wykonany. Powinniśmy pamiętać że trwałość mebli zależy przede wszystkim od tego z jakiego materiału został wykonany.

Fotel 366. Źródło: Sam-Net Fotel 366. Źródło: Sam-Net

Fotel Chierowskiego 366 jest odwzorowaniem kultowego niegdyś mebla produkowanym w latach 80-tych, jego projektantem był Józef Chierowski. Oferowany przez nas fotel jest wiec wiernym oddaniem pierwowzoru. Dodatkowym autem fotela jest możliwość wybrania obicia a nawet odcienia drewna z którego fotel ma być wykonany.

Fotel 366. Źródło: Sam-Net Fotel 366. Źródło: Sam-Net

Fotel Chierowskiego 366 pasuje do każdego salonu idealnie sprawdzi się w każdej kawiarni czy restauracji. Fotel dzięki temu, że został wykonany z drewna bukowego jest trwały. Tapicerka fotela została wykonana z wysokiej klasy materiałów dzięki czemu przy odrobinie pielęgnacji nie straci na atrakcyjności. Tradycyjne wymiary fotela to 61 cm szerokości i 69 cm wysokości. Fotel Chierowskiego 366 to nie tylko ponad czasowa forma to również wygoda i trwałość.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną oferta w SalonMeblowy.Net fotele tapicerowane

Publikacja: piątek, 21 czerwca 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »