Zestaw Z106 to nowoczesność połączona z komfortem

Zestaw Z106 to połączenie wysokiej klasy materiałów z nowoczesną formą. Stół został wykonany z płyty fornirowej. Tu warto zaznaczyć, że blat stołu oraz nogi zostały dodatkowo pokryte okleiną dębową. To czyni go trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Żeby jeszcze bardziej wzmocnić konstrukcję stołu jego nogi zostały wykonane z litego drewna bukowego.

Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net

Krzesła tak samo jak stół zostały wykonane z drewna bukowego a jak wiadomo drewno bukowe cechuje się dużą odpornością i wytrzymałością. Żeby jeszcze bardziej zwiększyć komfort z użytkowania krzeseł Roma zostały one obite wysokiej klasy materiałem. Krzesła idealnie komponują się ze stołem czyniąc go atrakcyjnym.

Zapoznaj się bliżej z zestawem Z106

Zestaw Z106 pasuje zarówno do domu jak i do lokali użytkowych. Stół Z106 dzięki możliwości rozłożenia jest bardzo praktycznym meblem. Stół dzięki prostemu mechanizmowi rozkłada się bez większego problemu. Stół posiada trzy wkładki po 45 cm każda. Dzięki temu stół może być wydłużony o 45, 90 lub 135 cm. Tak więc w każdej chwili możesz go rozłożyć zyskując dodatkowe miejsce dla sienie jak i dla gości.

Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z106 proponowany jest w kilku wariantach: ze stołem o średnicy 90 cm, 100 cm oraz 110 cm, a także z ilością krzeseł 4, 6 i 8. Dzięki czemu bez problemu dopasujesz stół do potrzeb swojej rodziny. Ponadto meble zostały wykonane z trwałych materiałów dzięki czemu posłuży nam przez długie lata nie tracąc na atrakcyjności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: znajdziesz w niej m.in. zestawy krzeseł ze stołami

Publikacja: wtorek, 02 lipca 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »