Pufa czy podnóżek?

Dawniej w każdym domu obowiązkowym elementem wyposażenia były pufy. Ten stan trwa po dzień dzisiejszy, lecz w nieco innej formie. Zazwyczaj nazywamy je podnóżkami :) i to one podbijają salony

Fotel Chamberlain + pufa. Źródło: Sam-Net Fotel Chamberlain + pufa. Źródło: Sam-Net

Pufa czy podnóżek ma zasłużone miejsce w naszych domach i nic w tym dziwnego. Jest to bardzo praktyczny mebel, który nie tylko wypełnia ewentualną lukę, ale i jest bardzo praktyczny.

Zobacz również- Wygodny fotel do salonu -Fotel Chierowskiego 366

Pufa to rodzaj siedziska, które pasuje do każdego wnętrza niezależnie od jego stylu. Często pufa pełni rolę dodatkowego siedziska - najczęściej gdy mamy gości. Pufy w porównaniu z innymi meblami są stosunkowo niedrogie, a co ważne nie zajmują dużo miejsca. Obecnie na rynku jest wile puf w różnych stylach. Dzięki temu z pewnością wybierzemy coś dla siebie.

Pufa Chester.  Źródło: Sam-Net Pufa Chester. Źródło: Sam-Net

Pufa została stworzona po to, aby poprawić nam komfort i ułatwić wypoczynek. Z reguły jest mała i lekka, dzięki czemu możemy z łatwością przenieść ją w inne miejsce. Jaki rodzaj pufy wybierzemy zależy wyłącznie od nas. Wiele firm w tym nasz Salon Meblowy ma szeroką gamę kolorów i oczywiście różnorodność materiałów. Postarajmy się dopasować rodzaj obicia do pozostałych mebli w domu. Dobrze dobrana pufa jest w stanie odświeżyć pomieszczenie, w którym się znajdzie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną pufy tapicerowane

Publikacja: środa, 24 lipca 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »