1. Mieszkanie w stylu nowojorskim • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

19

08.2013

Mieszkanie w stylu nowojorskim

Od jakiego czasu zauważamy, że Polacy pokochali styl nowojorski. Nie ma w tym nic dziwnego: styl ten bowiem cechuje się smakiem i elegancją. Styl nowojorski jest ponadczasowy i sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu.

Mieszkanie w stylu nowojorskim. Źródło: www.domosfera.pl

Mieszkanie w stylu nowojorskim. Źródło: www.domosfera.pl

Jak każdy styl, styl nowojorski ma swoje wymagania. Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie uwielbiają to, co duże i przestronne; tak też styl nowojorski wymaga przestrzeni. Jeżeli jednak nasze mieszkanie nie jest na tyle duże to nie zniechęcajmy się. Wystarczy, gdy starannie wszystko przemyślimy i zachowamy równowagę pomiędzy przestrzenią a przedmiotami.

Mniejsze nie znaczy gorsze

Decydując się na styl nowojorski w mniejszych pomieszczeniach jak już wcześniej wspominałam zachowajmy równowagę. Wymaga to oczywiście większego zaangażowania z naszej strony, ale efekt końcowy będzie tego wart J Zatem urządźmy mieszkanie ze stylem i smakiem zachowując przy tym elegancję i powiew nowości.

Mieszkanie w stylu nowojorskim. Źródło: finchstudio.pl

Mieszkanie w stylu nowojorskim. Źródło: finchstudio.pl

Pamiętajmy, że każdy szczegół ma znaczenie

Gdy wyruszymy do sklepu w poszukiwaniu nowych mebli w stylu nowojorskim skupmy się na meblach prostych i eleganckich. Ważne, aby meble były wykonane z trwałego drewna co powinno się przekładać na ich trwałość.

Mieszkanie w stylu nowojorskim. Źródło:  apetycznewnetrze.blogspot.com

Mieszkanie w stylu nowojorskim. Źródło: apetycznewnetrze.blogspot.com

Styl nowojorski lubi połączenie tego co stare z nowym. Musimy zrobić to dobrze tak aby przedmioty nie gryzły się ze sobą. Jeżeli zrobimy to dobrze wnętrze nabierze niezwykłego wyglądu. Jeżeli jesteśmy miłośnikami pamiątek one również będą mile widziane. Szczególnie jeżeli są to pamiątki rodowe które mają dla nas wartość sentymentalną.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »