Zestaw Z96 to ideały zestaw do niewielkiego mieszania

Kupując zestaw stół z krzesłami zawsze musimy dopasować go do wielkości pomieszczenia. Dlatego, gdy dysponujemy mniejszą powierzchnią zdecydujmy się na mniejszy stół oczywiście z możliwością rozłożenia.

Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór stołów z możliwością rozłożenia, dziś jednak chciałam zaprezentować zestaw Z96. Zestaw ten łączy w sobie klasyczny ponadczasowy wygląd jak i trwałość drewna bukowego.

Zobacz również: Pufa czy podnóżek?

Zestaw Z96 jest wykonany z najlepszej klasy materiałów co przekłada się na jego trwałość. Klasyczny wygląd jak wiemy cieszy się dużą popularnością, dzięki temu że zawsze jest modny nawet po upływie wielu lat. Nie bez znaczenia jest materiał z jakiego stół wraz z krzesłami został wykonany. Jak już wcześniej wspominałam stół jak i krzesła zostały wykonane z trwałego materiału co przekłada się na trwałość mebli.

Zobacz również- Ława Werona - wygoda i wygląd

Kolejną zaletą zestawu jest fakt, że stół jest okrągły. Kształt stołu ma znaczenie gdy w domu są dzieci szczególnie małe. Stół okrągły zwyczajnie jest bezpieczniejszy bo nie posiada kantów. Nawet jeżeli maluszek się uderzy to nie wyrządzi sobie większej krzywdy.

Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net

Stół z zestawu jest okrągły jednak po rozłożeniu stół jest owalny. Dzięki specjalnym wkładkom stół może być wydłużony o 45, 90 lub 135 cm. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsca co jak wiemy przydaje się szczególnie w okresie świątecznym.

Zatem jeżeli spodobał Ci się zestaw zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się bliżej z zestawem Z96. Oczywiście jak nie uzyskasz wszystkich odpowiedzi zapraszamy na naszą infolinię gdzie nasi fachowcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. J

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestaw Z96

Publikacja: wtorek, 20 sierpnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »