Krzesła do restauracji w SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-18, sb 9-14 (bezpł.)

pn-pt 8-18, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

22

08.2013

Krzesła do restauracji

Wybierając krzesła do restauracji przede wszystkim powinniśmy wybrać krzesła wygodne, oczywiście powinny być w klimacie lokalu. Pamiętajmy, że to całość tworzy odpowiedni klimat. Dobrze by było gdyby krzesła które maja znaleźć się w naszym lokalu odznaczały się dużą wytrzymałością. Jest to rzecz, na którą również powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie krzeseł.

Krzesło CC4. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC4. Źródło: Sam-Net

W naszym salonie znajdziecie Państwo szeroki wybór nowoczesnych jak i luksusowych modeli krzeseł. Jeżeli nie spełnia to Twoich oczekiwań, nie rezygnuj ze zwiedzania naszej witryny :) oprócz klasycznych modeli znajdziesz u nas krzesła i fotele o ergonomicznych kształtach czy proste lecz eleganckie ławki. Za pomocą naszych mebli aranżacja Twojego wymarzonego lokalu stanie się łatwiejsza: niezależnie czy będzie to pub, restauracja czy kawiarnia. No dobrze, ale koniec przechwałek :) przejdźmy do konkretów…

Krzesło Boston. Źródło: Sam-Net

Krzesło Boston. Źródło: Sam-Net

Ciekawa forma maksimum wygody

Krzesło CC4 cechuje się dużym komfortem co oczywiście jest atutem szczególnie gdy chcemy aby nasi goście wracali do naszego lakolu.

Prostota połączona z elegancja

Krzesło Boston swoim kształtem zapewnia wygodę i relaks. Jest wykonany z najlepszych materiałów co podnosi jego prestiż.

Krzesło Roma bielone. Źródło: Sam-Net

Krzesło Roma bielone. Źródło: Sam-Net

Prawie jak w domu

Krzesło Roma bielone jest wykonane z myślą o lokalach które są urządzone w klimacie rustykalnym. Ponadto chciałabym zaznaczyć ze jeżeli szukasz mebli bielonych to dobrze trafiłeś u nas zakupisz stoły i krzesła właśnie w tym kolorze.

To tylko trzy propozycje na naszej stronie SalonMeblowy.Net znajdziesz szeroki wybór krzeseł jak i gotowych zestawów.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »