Fotel do salonu to również element dekoracyjny

Raz na jakiś czas każdy z nas zaczyna myśleć o zmianie aranżacji wnętrza, w skład której wchodzą również meble. Chcąc wprowadzić zmiany bierzemy pod uwagę głównie wygodę domowników. Kolejnym krokiem jest kolor ścian jak i dobór odpowiednich mebli w tym stołu czy sofy a także foteli. I to właśnie na fotelach dziś się skupimy.

Fotel Conwy. Źródło:Sam-Net Fotel Conwy. Źródło:Sam-Net Zobacz również- Jak wybrać odpowiedni stół?

Wybór nie jest łatwy. Na rynku mamy tysiące różnych modeli od tych klasycznych po te nowoczesne. Nie ułatwia nam to na pewno zadania. Ale dzięki temu możemy popuścić wodze fantazji i wyposażyć dom w meble, które będą miały swój niepowtarzalny urok czyniąc nasz dom niepowtarzalnym.

Fotel Conwy. Źródło:Sam-Net Fotel Conwy. Źródło:Sam-Net

Fotel, który dziś zaprezentujemy nosi nazwę Conwy. Jest to fotel, o którym można powiedzieć śmiało że jest nietypowy wręcz oryginalny. Oprócz walorów estetycznych fotel jest wygodny i ma szanse stać się najbardziej pożądanym meblem w Twoim domu.

Zobacz również- Fotel Tantra- fantazja formy

Doskonale wiemy, że meble w domu powinny być wygodne. Meble wypoczynkowe mają za zadanie umilić nam czas tak aby wypoczynek stał się dla nas wręcz błogi. Dla niektórych może się wydawać ze wybór odpowiedniego fotela jest sprawą błahą, ale nic bardziej mylnego. Odpowiednio dobrany fotel pod względem stylistycznym może odmienić nasze wnętrze. Nie zapominając przy tym o odpowiednich dodatkach i zachowaniu wyznaczonego stylu.

Fotel Conwy. Źródło:Sam-Net Fotel Conwy. Źródło:Sam-Net

Zatem warto aby nasz fotel był raz atrakcyjny dwa wygodny. Aby spełnić drogi warunek fotel powinien być przede wszystkim ergonomiczny. Fotel Conwy posiada te dwie wyżej wymienione cechy dzięki głębokiemu siedzisku fotel jest po prostu wygodny. Aby się o tym przekonać wystarczy raz na nim usiąść :) a zapewniam ze od razu zechcesz mieć go u siebie w domu..

Zapraszamy do zapoznania sie z nasza aktualną ofertą fotele tapicerowane

Publikacja: wtorek, 27 sierpnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »