Stół rozkładany najlepszy do jadalni

Stoły drewniane rozkładane cieszą się dużą popularnością. Mamy możliwość wyboru spośród producentów jak i wzorów. Zatem teraz przyjrzyjmy im się bliżej.

Zestaw stół i krzesła Z21. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z21. Źródło: Sam-Net

Zaczniemy od zalet posiadania stołu rozkładanego.

Zaletą posiadania stołu rozkładanego w domu jest oszczędność miejsca. Stół będzie rozkładany jedynie wtedy gdy będziemy potrzebować dodatkowego miejsca na nakrycie stołu. Oczywiście pozostały czas stół może, ale nie musi być złożony wszystko zależy, ile mamy miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sam-Net

Jeżeli nie posiadamy licznej rodziny na co dzień stół może być złożony. Rozkładać go będziemy przy uroczystościach bądź spotkań z przyjaciółmi. Kolejną zaletą jest wygląd stołu - nie będę ukrywać ze drewniany stół w jadalni będzie prezentować się dobrze. Drewniane meble nie tylko odświeżają pomieszczenie ale również nadają mu ciepła.

Zestaw stół i krzesła Z46. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z46. Źródło: Sam-Net

Wada chociaż nie jestem pewna czy to właściwe określenie jest pielęgnacja takiego stołu. Jak wiadomo każde drewniane i nie tylko meble wymagają odpowiedniej pielęgnacji to samo tyczy się stołu. W każdym niemal sklepie dostaniemy odpowiednie środki do pielęgnacji drewnianych mebli. Jeżeli chcemy się więcej dowiedzieć na temat pielęgnacji mebli drewnianych zapraszam na poniżsi link:

Jak pielęgnować meble drewniane?

Publikacja: piątek, 30 sierpnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »