1. Stół rozkładany najlepszy do jadalni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

30

08.2013

Stół rozkładany najlepszy do jadalni

Stoły drewniane rozkładane cieszą się dużą popularnością. Mamy możliwość wyboru spośród producentów jak i wzorów. Zatem teraz przyjrzyjmy im się bliżej.

Zestaw stół i krzesła Z21. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z21. Źródło: Sam-Net

Zaczniemy od zalet posiadania stołu rozkładanego.

Zaletą posiadania stołu rozkładanego w domu jest oszczędność miejsca. Stół będzie rozkładany jedynie wtedy gdy będziemy potrzebować dodatkowego miejsca na nakrycie stołu. Oczywiście pozostały czas stół może, ale nie musi być złożony wszystko zależy, ile mamy miejsca.

Jeżeli nie posiadamy licznej rodziny na co dzień stół może być złożony. Rozkładać go będziemy przy uroczystościach bądź spotkań z przyjaciółmi. Kolejną zaletą jest wygląd stołu - nie będę ukrywać ze drewniany stół w jadalni będzie prezentować się dobrze. Drewniane meble nie tylko odświeżają pomieszczenie ale również nadają mu ciepła.

Zestaw stół i krzesła Z46. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z46. Źródło: Sam-Net

Wada chociaż nie jestem pewna czy to właściwe określenie jest pielęgnacja takiego stołu. Jak wiadomo każde drewniane i nie tylko meble wymagają odpowiedniej pielęgnacji to samo tyczy się stołu. W każdym niemal sklepie dostaniemy odpowiednie środki do pielęgnacji drewnianych mebli. Jeżeli chcemy się więcej dowiedzieć na temat pielęgnacji mebli drewnianych zapraszam na poniżsi link:

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »