Meble prosto od producenta

Decydując się na zakup nowych mebli do domu często stajemy przed niełatwym wyborem. Oczywiście możemy zawęzić poszukiwania i wybrać jednego producenta. To pozwoli nam zaoszczędzić czas którego nie mamy za dużo. O wyborze mebli przede wszystkim decyduje nasz gust, zasobność portfela jak i samo pomieszczenie, do którego chcemy kupić nowe meble.

Zestaw stół i krzesła Z112.  Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z112. Źródło: Sam-Net Zobacz również: Meble drewniane

Aby kupić meble często idziemy do pierwszego lepszego salonu, który mieści się w naszym mieście. Możemy dzięki temu bezpośrednio obejrzeć co dany producent ma nam do zaoferowania. I wszystko było by dobrze gdy salon był konkretnego producenta w innym przypadku często przepłacamy.

Zestaw stół i krzesła Z133. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z133. Źródło: Sam-Net

Sklepy stacjonarne to dość wygodne rozwiązanie. Wchodząc do danego salonu możemy bezpośrednio zapoznać się z danym meblem, obejrzeć go dotknąć a nawet usiąść na nim. Ale pozostaje pytanie czy jest to najtańsze rozwiązanie?

Często najtańszymi rozwiązaniami są sklepy internetowe proponują to samo ale w niższych cenach. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta: sklepy wirtualne nie narzucają marży, nie potrzebują pośredników żeby sprzedać swoje produkty dzięki czemu meble kupowane bezpośrednio od producenta są dobrej jakości, a przy tym cena jest niższa. Dlatego warto przed zakupem porównać ceny w sklepach stacjonarnych a w sklepach internetowych.

Zestaw stół i krzesła Z111. Źródło: Sam-Net Zestaw stół i krzesła Z111. Źródło: Sam-Net

A co zrobić gdy mamy wątpliwości?

Często pojawia się wątpliwość czy kupując meble przez Internet nie kupujemy kota w worku? Oczywiście nic bardziej mylnego. Często i na to powinniśmy zwrócić uwagę: producent daje nam gwarancje jakości. Dlatego niczym nie ryzykujemy kupując meble przez Internet. Wielu sprzedawców internetowych ma sklepy stacjonarne do których można się udać i obejrzeć kilka modeli mebli. Kolejną zaletą kupna mebli od producenta jest możliwość zakupienia mebli na zamówienie. Często dotyczy się to koloru bądź tapicerki. Daje nam to możliwość wybrania mebli stworzonych właśnie do naszego domu.

Zapraszamy do naszego sklepu! W naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i stoły drewniane z funkcją rozkładania

Publikacja: wtorek, 24 września 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »