Nowe wybarwienia w ofercie SalonuMeblowego.net.pl

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty nowe wybarwienia drewna.

Kolor wybarwienia Szary. Źródło:Sam-Net Kolor wybarwienia Szary. Źródło:Sam-Net

Od teraz możecie Państwo zamawiać również meble w kolorze wanilia i szary! O takie właśnie kolory bardzo często nas Państwo pytaliście w rozmowach , dlatego postanowiliśmy wprowadzić je do naszej oferty.

Kolor wybarwienia waniliowy. Źródło:Sam-Net Kolor wybarwienia waniliowy. Źródło:Sam-Net

Od dziś możecie Państwo nabyć meble właśnie w tych kolorach. Przypominamy, że kupując u nas meble możecie wybrać kolor na jaki mamy wybarwić zamówiony mebel. Dane wybarwienie można również dokładnie obejrzeć przez zakupem - zamawiając bezpłatną próbkę. Więcej informacji: info@salonmeblowy.net

Publikacja: poniedziałek, 07 października 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »